The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за предложения...всякакви!

#61
Ако не си зададе въпроса както трябва няма и да получи евентуално информацията, от която има нужда.
След като му беше казано човекът си обясни от къде е и каква му е колата. Не виждам никаква драма в цялата работа.

Но да не се одобрява регистрация, ако някой не е попълнил подобна информация, е прекалено по ред причини......
[Image: image.php?u=390&type=sigpic&dateline=1276170706]
Reply

#62
Pisobella Wrote:Ако не си зададе въпроса както трябва няма и да получи евентуално информацията, от която има нужда.
След като му беше казано човекът си обясни от къде е и каква му е колата. Не виждам никаква драма в цялата работа.

Но да не се одобрява регистрация, ако някой не е попълнил подобна информация, е прекалено по ред причини......
Това беше само предложение от моя страна,съобразено с ПРАВИЛАТА на форума:
...III. ПРОФИЛ

1. От 31.05.2006г. регистрацията на потребителско име става задължителна.
Потребителските имена могат да бъдат изписвани и на кирилица! Всеки потребител има право на един акаунт и самоличност!
Прикриването на самоличност е недопустимо!

2. Важно е профилът да бъде попълнен изцяло. Направено е с цел да се избягват всеки път въпроси от типа:
- От кой град си?
- Каква кола караш?
- С кой мотор си?
- На какво я караш? (бензин, газ, дизел)
Reply

#63
Не виждам да пише, че е задължително. "Важно" не е равнозначно на "задължително", поне според мен. Което по никакъв начин не те задължава да вписваш подобна информация.
Попълването на профила с допълнителната информация следва да е пожелателно поради посочените причини, а не задължително. И всеки потребител сам да прецени дали иска или не да споделя публично подобна информация за себе си.


И един въпрос все пак: Как ще разбереш дали един профил е попълнен изцяло? Тоест, ако има липсващи полета това означава, че профилът не е попълнен изцяло. Нали не очакваш, че всеки, който се регистрира, кара Волво? Или изобщо има шофьорска книжка и кола? Ако потребителят няма автомобил следва да остави полето празно или да напише просто нещо.
Подобно "задължаване" за вписване на информация единствено би довело до попълване на невярна такава. Достатъчно е потребителското име. От там нататък всеки потребител може сам да прецени каква информация иска да сподели за себе си, това е личен избор.

И още нещо - ако някой има въпрос, задължително ли е проблемът да се отнася за посочената в профила кола?

И така. Smile
[Image: image.php?u=390&type=sigpic&dateline=1276170706]
Reply

#64
Pisobella Wrote:Не виждам да пише, че е задължително. "Важно" не е равнозначно на "задължително", поне според мен. Което по никакъв начин не те задължава да вписваш подобна информация.
Попълването на профила с допълнителната информация следва да е пожелателно поради посочените причини, а не задължително. И всеки потребител сам да прецени дали иска или не да споделя публично подобна информация за себе си.


И един въпрос все пак: Как ще разбереш дали един профил е попълнен изцяло? Тоест, ако има липсващи полета това означава, че профилът не е попълнен изцяло. Нали не очакваш, че всеки, който се регистрира, кара Волво? Или изобщо има шофьорска книжка и кола? Ако потребителят няма автомобил следва да остави полето празно или да напише просто нещо.
Подобно "задължаване" за вписване на информация единствено би довело до попълване на невярна такава. Достатъчно е потребителското име. От там нататък всеки потребител може сам да прецени каква информация иска да сподели за себе си, това е личен избор.

И още нещо - ако някой има въпрос, задължително ли е проблемът да се отнася за посочената в профила кола?

И така. Smile
Пак повтарям - това е само предложение!Не виждам повод за паника! :lol:
Reply

#65
А, паника няма.
Просто самото предложение ми се струва прекалено... чак се чудя, сериозно ли Smile
[Image: image.php?u=390&type=sigpic&dateline=1276170706]
Reply

#66
Pisobella Wrote:А, паника няма.
Просто самото предложение ми се струва прекалено... чак се чудя, сериозно ли Smile
аПсолютно сериозно!Но САМО предложение!Ако знаеш колко човека пишат тук от няколко профилааа...Форумът все пак е автомобилен,а не за секс услуги и не виждам нужда от анонимност! :lol:
Reply

#67
Предлагам, администратора на форума да увеличи времето за търсене във форума.
При търсене по ключова дума през търсачката на форума, извежда резултатите, и когато решиш да разгледаш втора страница ( защото не си намерил отговора в резултатите от първа), ти извежда съобщение: "моля изчакайте минута" или нещо от сорта....
Така се обезмисля търсенето като цяло.. За 700 страници с резултати да чакам 700 минути ?
Reply

#68
Аз имам една критична забележка. Трябва да се сложи търсачка във форума,в противен случай трябва да се ровиш като къртица, за да намериш евентуално това което търсиш!!!
Не че ще стане, ама....
Reply

#69
(03-03-2024, 08:49 AM)GenovD5 Wrote: Аз имам една критична забележка. Трябва да се сложи търсачка във форума,в противен случай трябва да се ровиш като къртица, за да намериш евентуално това което търсиш!!!
Не че ще стане, ама....

Че то си има търсачка, най-горе третата опция.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#70
(03-03-2024, 09:39 AM)bg_tiger1978 Wrote:
(03-03-2024, 08:49 AM)GenovD5 Wrote: Аз имам една критична забележка. Трябва да се сложи търсачка във форума,в противен случай трябва да се ровиш като къртица, за да намериш евентуално това което търсиш!!!
Не че ще стане, ама....

Че то си има търсачка, най-горе третата опция.

Видях е, след като написах коментара, но няма опция да го изтрия.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)