The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
скъсан ангренажен ремък на volvo S40 1.6

#11
разсипник знаех, че ремъкът ме беше засмяна но изчаквах още малко защото в момента съм е без работа и другата кола и тя се счупи и какво да ти кажа то когато тръгне няма край и сега затова ремонта е двоен и троен
Reply

#12
maniaa Wrote:разсипник знаех, че ремъкът ме беше засмяна но изчаквах още малко защото в момента съм е без работа и другата кола и тя се счупи и какво да ти кажа то когато тръгне няма край и сега затова ремонта е двоен и троен


Е тогава ясно!
Неприятно, но не е фатално!Важното е ти да си жив и здрав!

Не е много скъп ремонта на двигател на старите С 40!Двигателите не са сложни! :wink:
Това е успокоително!
Случва се!

Верно е!
Една моя роднина казваше.....,,Едно зло никога не идва само"!

Но...това да са ядовете!
Че коли се купуват, а здраве и човешки живот не се купува!
Ще я оправиш.....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#13
Ха, при мен също проблеми от пистовия доведоха до същите ядове. Не е прияно, особено на път, но колата се прави, няма страшно Wink
Reply

#14
е колеги прави сте и вие ще я оправя но сега ми стои така в двора и като тръгна към барбекюто да си пия ракията и я гледам и се нервирам само да почна някаква работа да има свежи приходи и ще е първото котето ще направя Smile Big Grin но както казвате ние да сме живи и здрави на другото майната му Big Grin
Reply

#15
iasku Wrote:Ха, при мен също проблеми от пистовия доведоха до същите ядове. Не е прияно, особено на път, но колата се прави, няма страшно Wink

Май само аз съм минал лекоSmile И явно късмета е там, че при мен блокира ролката на обтегача и ремъка просто се изхлузи от другите шайби....като отряза половината глава на единия от болтовете на алтернатора Big Grin ....Ето и пораженията...

maniaa Wrote:е колеги прави сте и вие ще я оправя но сега ми стои така в двора и като тръгна към барбекюто да си пия ракията и я гледам и се нервирам само да почна някаква работа да има свежи приходи и ще е първото котето ще направя Smile Big Grin но както казвате ние да сме живи и здрави на другото майната му Big Grin
При теб правилният въпрос е на колко километра и каква марка бяха ролките и пистовия ремък?


Attached Files Thumbnail(s)
       
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#16
LeecH колега не мога да ти кажа на колко км и какъв е бил ремъка или ролките защото баща ми ги е сменял последно но на мен проблема ми дойде от същата причина и дори ми се стори че това е моята ролка Smile Smile Big Grin Big Grin
Reply

#17
Хъ, аз не съм сменял този обтегач и май-май ще взема да го прегледам.
Като гледам проблема е дошъл от лагера, ясно се вижда на втората снимка как е грял до степен да направи боята на мехури.
Я питайте оня котарак който толкова усърдно разглежда частта дали може да се подмени само лагера като се свали ролката или трябва целия?!Идеята е въпреки че ако се върти добре и не се усеща нередност в лагера да го подменя превантивно.
V40 B4204S '97
Reply

#18
Ролката на обтегача и паразитната ролка трябва да са еднакви т.е. може да се смени само ролката на обтегача. Тя се държи на болтчето на снимките, което светеше в красиво червено, когато блокира ролката Big Grin Big Grin Варианта е да отидеш в магазина и да поискаш паразитна ролка и обтегач....сравняваш ги и ако са еднакви, взимаш Wink Мога да дам размери, но утре, защото днес няма да имам време да се ровя в каталози или да я измеря.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#19
Гарантирано еднакви са двете ролки Wink
отиваш в магазина вземаш си една паразитна и си я слагаш на механизма за обтягане Wink - това съм го правил лично
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)