The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S60 diesel 2006-2007

#21
hammera Wrote:Естествено първо ще проверя в Мото Пфое какво има, доста по лесно и сигурно е от там, само цента ме притеснява малко..
Изобщо не съм сигурен, че кола на 4 - 5 от вън ще ти излезе по - евтино. Бабите и дядовците вече си продадоха колите на автоджамбазите и трудно ще намериш читав автомобил за парите, които посочваш. Към разходите си прибави минимум 1000 евро и сметката ще ти излезе по-точна /това е за закупуване и докарване до България/, а пък тук регистрация, застраховка и смяна на консумативи са си едно на ръка. Преди три години и аз бях на същия кръстопът и аритметиката не беше в полза на покупката от вън. Виж тази, която си посочил в поста си, ако е сервизирана в МП можеш да научиш всичко за нея.
Reply

#22
На мен транспорта ми беше 500 ЕУ + малко пътни около 50-60 ЕУ...
А иначе регистрации и обслужване - да, то си е константа без значение откъде ще си вземеш колата.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#23
yuckuJackD добре си го написал. Подготовката е важна.
Отиваме примерно в Германия. Намираме автомобила, който Ханс продава и какво става после. Ханс не знае английски. Криво ляво се разбираме да я закараме в сервиз за елементарна проверка. Ханс не спира да приказва на сервизния работник а ние не вдяваме нищо. Накрая получаваш едно звучно ОК, ОК за успокоение. Тази схема на мен не ми харесва. Ако си тръгнал за Германия с лаптоп с диагностичен софтуер поздравления. 8)
Автомобил отвън можеш да вкараш ако твой познат живееш там предварително е намерил и запазил такъв. Другото си е лотария с неизвестен край.
Reply

#24
Еми да, бях се подготвил подобаващо. Лаптоп + ОБД + германоговорящ + стоящ на телефона френскоговорящ(знаех, че колата с най-големите удивителни, номер 5 е френска). Накрая се оказа че ми трябва турски, за щастие и такъв имах под ръка(бусаджията). Няколко пъти съм казвал:
Мноу мразим швабите и лигавите францета, па то к'во стана? Отидох у швабария, да си зема френска кола и да ми я продаде рязана карабина.

Да не се приема за разсизъм, но от училище са ни го набили в главите, приемете го от веселата страна. В защита бих казал, че от целия вход в който живеех имаше 2 семейства турци и едно цигани. Е, имахме само 3 приятелски семейства от целия вход и именно тези трите...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#25
Лошото е, че такава организация аз няма как да си създам, за да докарам кола от чужбина.
Или трябва да изчакам някой който разбира повече и има опит да отидем заедно.
Reply

#26
Но определено ако трагна това ще е за Белгия. От това което виждам в нета там е най-изгодно, на най малко километри са и са малко по евтини от тези ж Германия. В Холандия са на адски много километри всичките
Reply

#27
мото пфое предлагат точно такава каквато искам.

ето линк:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motopfohe.bg/mp_auto_details.php?id=1367&make=21&model=105&fuel=57&gear=62&price_from=1390&price_to=223000&year_after=1969&year_before=2011" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.motopfohe.bg/mp_auto_details ... efore=2011</a><!-- m -->

Какво ще кажете заслужава ли си.

Само имам проблем, в момента не съм в България и няма как да отида да я видя.
Reply

#28
Според мен заслужава внимание, ако имаш близък, който разбира от коли - нека я провери, със сигурност ще може да види сервизната и история. Не си мисли, че кола с тези параметри (години, километри, цена) внесена от вън ще е по - евтина. А както ти казах, ще имаш и гаранция за някакъв период.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)