The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
волво 960 въпрос на газ

#1
карам 960 2.5 95 на газ , но постоянно ми гърми.До вчера нямах емулатори симулатори., взех си модул симулатор и ламбда симулатор.Свещите ми са нови оригинални от Мото пфое.
Въпросът ми е къде да свържа кафевият кабел за импулсите на ключа който сега е намотан за бобината на едната свещ.Според вас ще спре ли да гърми като ги монтирам.
Reply

#2
питах къде ли не и получавам един отговор "газов инжекцион " и при познати и случайни сервизи за газ това е всеки ми казва да не си правя експерименти с колата а тя си е 1200 кинта с монтажа
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#3
Имаш пробив в запалителната система, виж кабелите и останалите елементи, гърмежите идват само оттам, закачи колата на диагностика и ще намериш лесно проблема. :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Reply

#4
Вече си сложих газов инжекцион и нямам вече проблеми.Много се узориха но проблема е решен.
За 880 лв в Добрич ми сложиха инжекциона като ми намалиха цената за бутилакта , сондата , медния маркуч и труда .иначе за 1100 лв беше работата.Изпатиреля ми е томасето с компютър tgas.За сега съм доволен.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)