The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! (/showthread.php?tid=12828)



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - JMI - 03-16-2012

много Photoshop много....но изглежда готино!!!!! Big Grin

Поздрави


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 03-16-2012

JMI Wrote:много Photoshop много....но изглежда готино!!!!! Big Grin

Поздрави

хехе Благодаря Smile) Не е много PS, повярвай ми.. там само леки корекции...По принцип си минавам снимките през 3-4 програми докато достигна желания резултат..По-сложното е при снимането на самите снимки, повярвай ми, не става това само с PS Smile

Поздрави!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - yuckuJackD - 03-16-2012

Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - JMI - 03-16-2012

yuckuJackD Wrote:Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.


Аз снимам полу-професионално (птици), апарата ми е супер и затова гледам да не пипам много, но Photoshop- си трябва. За съжаление CS5 ми остана без код, след последното преисталиране, и нямам много време за снимане напоследък, но ако някой има up to date код, ще съм му благодарен!

Извинявам се за спама ама е добър начин да си испросиш такива неща от колегите по този начин! Smile

Поздрави


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 03-17-2012

JMI Wrote:
yuckuJackD Wrote:Верно е. Аз понеже съм много куц с апарата и го докарвам откъм обработка, ама само едното без другото не става.


Аз снимам полу-професионално (птици), апарата ми е супер и затова гледам да не пипам много, но Photoshop- си трябва. За съжаление CS5 ми остана без код, след последното преисталиране, и нямам много време за снимане напоследък, но ако някой има up to date код, ще съм му благодарен!

Извинявам се за спама ама е добър начин да си испросиш такива неща от колегите по този начин! Smile

Поздрави

Колега, провери ли тук за serial http://www.serials.ws/index.php

Иначе е мн готино и интересно да се снимат птички, но много трябва да ги дебнеш и трябва да имаш зверски обектив (дългофокусен, много светлосилен и остър) ...
Аз по принцип наблагям в снимането на портрети, пейзажи и сток ...

И аз малко офтопик вкарах, съжалявам! Smile

Поздрави!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 03-17-2012

Ето и един красив задник от мен Smile)

[Image: 427144_382041811820620_100000444145167_1...1613_n.jpg]


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 03-17-2012

Между другото, тъй като това е тема, която би била винаги актуална и интересна, не е ли добра идея някой от модераторите да я закачи отгоре в раздела "На Лафче" Smile
Ако има и други "за" нека да пишат! Smile

Поздрави колеги


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - stivmar - 03-17-2012

In Flames Wrote:Между другото, тъй като това е тема, която би била винаги актуална и интересна, не е ли добра идея някой от модераторите да я закачи отгоре в раздела "На Лафче" Smile
Ако има и други "за" нека да пишат! Smile

Поздрави колеги


Подкрепям мнението ти колега.
Мисля си, че точно от тези снимки на любимите ни коли, може да се изготвят рекламните материали (календари, брошури и т.н.) на клуба.


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 03-17-2012

Между другото, тъй като вече казах,че се занимавам с фотография и т.н. , ако има хора от Пловдивската област, може да измислим нещо да щракна количките им + обработка после.. Ако има такива, нека ми пишат на Л.С. да уговорим нещата.

Поздрави, Иван!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Karlsson - 03-17-2012

In Flames Wrote:Една снимка от мен, с двете ми любими неща Smile
Аха, чак сега разбрах кои са-колата и природата :lol:
Само че някаква гърджава мома ти е седнала на капака, ако не беше толкова лекичка идея си няма какъв шамар щеше да отнесе :mrgreen: