The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
moto pfohe - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: moto pfohe (/showthread.php?tid=3728)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Re: moto phoe - sata - 01-09-2009

Искам да си кажа и моето мнение за Мото Фое.Вчера бях до сервиза да ми направят диагностика на колата и бях очарован от вниманито което ми отделиха.Наи вероятно се далжеше на това че се обадих на Роби от форома които работи там ( изключително компетентен човек шапка му свалям).Реши ( Роби) ми проблема с колата и за пръв път се почувствах щастлив че сам си оставил парите там.Междовременно дори оспях да направя и едно кръгче с новото XC60.Искренно препоръчвам на всеки клубар които ходи до Мото Фое да се обръща кам Роби за съдеиствие.За съжаление една птичка пролет не прави , но пожелавам повече такива работници на Мото Фое и тогава всеки клиент ще излиза с усмивка от техния сервиз.


Re: moto phoe - chem - 01-10-2009

Здравейте,
Отскоро и аз съм с Волво и бях притеснен от МП в Пловдив. За моя радост се оказа, че в сервиза работи мой познат. Естествено бях добре обслужен. Проблема за който отидох е, че като смених изгорялата крушка на номера и дадох на контакт съобщението за изгоряла крушка бе заменено от "SRS FAULT SERVICE URGENT". От дигнсостиката се оказа, че има CONTROL MODUL INTERNAL FAULT. Казаха ми естествено, че трябва да се смени модула и да се програмира за скромната цена от 1300-1400лв. Искам да попитам "неофициално"
1. Може ли да се ремонтира - все пак всичко се случи в гаража паркирана, не е по време на движение да попадна в дупка инещо друго
2. Възможно ли е да се замени със същия от друга и евентуално срещу скромна сума да бъде разпознат от колата
3. Възможно ли е да използвам модул за същия модел но с друг номер - моя е 0 285 001 283 Bosch, а другия е 0 285 001 254 Bosch. За моята кола съм сигурен, че има поне 3 Air bag - надпис в кормилото и два етикета на подглавниците. За този другия пише, че е за 6 Air bag.
Естествено не очаквам това да се извърши в МП Smile . Ще се радвам и на координати на някой, които разбира и по възможност в Пловдив


Re: moto phoe - teror - 01-10-2009

Привет колега!Честита придобивка и много безаварийни километри Smile Пиши какво е Волвото,че така само може да гадаем.Все ще се намери някой да помогне :wink: Заповядай на 18.01.на среща на Пловдивския клон на Волво клуб.


Re: moto phoe - chem - 01-11-2009

Ще се постаря да дойда на срещата, дано само не съм на работа. Ще ме познате, аз ще съм с волво Big Grin . Волвото е S80 2.4 бензин 140коня 1999


Re: moto phoe - moruna - 01-11-2009

Reshenieto e samo edno.Nov module SRS+PROGRAMIRANE.Second hand-ne.


Re: moto phoe - chem - 01-15-2009

Днес бяхв МП Пловдив. Добрата новина е, че не ми взеха пари за диагностиката. Лошата е, че за моя проблем с круиз конрола няма решение дори в София, а там били питали и в Швеция и там нямало решение.
Проблема е, че след като смених(иначе здрав) сензор на педала на съединителя с нов за 90лв и 2седмици чакане за него поради Коледно-Новогодишните празници, данните които се отчитат са от 0.4% до 9% при норално работещ от 5-10% до 100% принапълно натиснат педал. Иначе никъде не отчита грешка, само дето круиз контрола не работи.
Въпроса ми е верно ли е това, че и в Швеция няма да знаят за разрешението на проблема?

Не ми се вярва това да е такапри една такава марка, която държи на качеството и сигурноста.

Р.S
А за уникално Волво S80 колко ще ми дадат в централата на Волво? :minigun: Confusednipe:


Re: moto phoe - Tisho - 01-16-2009

Странно, и аз като взех колата не ми работеше круиз контрола заедно с мигачите.
Я пробвай дали това което съм описал тук ще ти помогне.


Re: moto phoe - moruna - 01-19-2009

Da zashtoto az gledah kolata.No tazi njamashe cruise samo na peta skorost????.....nikakva logika no fakt.


Re: moto phoe - yerdnaxxx - 02-01-2009

Здрасти, ако е възможно да те питам нещо, имам Volvo V40 Turbo 98 година 160 кс с газов инжецион. От 3 месеца има някакъв много странен проблем.Колата прекъсва когато си иска-
като подавам газ почва да се дави , недига обороти, все едно педала е откачен, тресе.Прави го
на газ и на бензин. Смених девете бобини, двата кабела, нови свещи - няма ефект. Когато измия колата прекъсването се появява. Крах е на диагностика , но ми казват, че няма грешки и немогат да я оправят. Може да е от някой датчик. Гледам заради газовия инцекцион са сложили устройство за компенсиране на налягането а датчика за атмосферното налягане е смеен.Дебитомера е замерен и дава правлени напрежения.Дроселовата клапа не съм я проверявал. Някакви други насоки и датчици.Появава се и изчезва проблема когато си иска. Какво да правя , къде да я закрам ????? Мерси .


Re: moto phoe - moruna - 02-01-2009

Moga samo da gadaja.Moje bi e CPS(camshaft position sensor) ili problem s el.instalacijata