The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
moto pfohe - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: moto pfohe (/showthread.php?tid=3728)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Re: moto phoe - pachopacho - 02-04-2009

Сърдечно благодаря за съдействието, moruna!!!!! Както и за разбирането от страна на приемчика Деян Радев.
Другата седмица се надявам частта да е при вас и да отстраните проблема, за което не се съмнявам!


Re: moto phoe - vmilev - 02-08-2009

Малии как не го понасям тоз Радев :chain:


Re: moto phoe - watcher - 02-09-2009

Me4kata Wrote:Здрасти и аз да попитам нещо,имам волво с40 модел 98 1,6 бензин и преди седмица се появиха проблеми с токовете.Смених акумолатора и карах два дни но се появи същия проблем.
карам си нормално със светнати фарове и пуснати чистачки около километър два и ми светна абс системат,продължих и ми светна и еърбека ,смених на габарити .Гледам вече чистачките трудно чистят дъжда и стрелката на оборотомера ту отчита ту не подскача нагоре надолу. Прибрах се у нас и включих фаровете да поработят и ми светна удивителна в червен цвят и загасих мотора.По-късно слезнах да препаля колата и се чува едно претракване и не пали.
дали акумолатора не е фалшименто или ими проблем в генератора.Предварително благодаря

По някаква причина алтернаторът (динамото) ти не зарежда - може да е "отшумял", може да е кофти ел.връзка... При мен се оказа шайбата на коляновия вал (?!) - прецакана, не върти ремъка и натам се сещай...

niki_sap Wrote:...на акумулатора се окисляват клемите постоянно. Обикновенно в такива случаи, започва дфа ми свети лампа Ламбда сонда, изчаквам понакога повече, понякога по-малко, завъртам наново и тя си пали.

Много гаден момент, нали? Намираш графитна грес или технически вазелин - почистваш клемите, обмазваш хубаво и караш. :mrgreen: Профилактика - преди всяка зима.


Re: moto phoe - host - 02-13-2009

Цени за 'заключващ механизъм за преден колан шофьорски" за S40 1997 и цени за самата подмяна?


Re: moto phoe - host - 02-16-2009

Цената е 105.73 лв( може само стотинките да съм объркал ).

Давам я в нов пост защото няма как да си променя стария, извинявам се.


Re: moto phoe - pachopacho - 02-17-2009

Благодаря на колегата moruna, проблема е оправен и всичко е ок!!!


Re: moto phoe - graf_bezuhoff - 03-16-2009

Получихме и следното предложение от МП по отношение на частите:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=8371" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=21&t=8371</a><!-- l -->


Re: moto phoe - Luben Manev - 03-19-2009

Тази тема трябва да я направиме благодарствена, аз за пореден път благодаря на робин. Много е ценен


Re: moto phoe - AaZz - 04-16-2009

Такааа,

Както бях посъветван си направих диагностиката в МП.

Резултат:

Правено:
Диагностика + скъсано мъркуче на турбото и оглед по ходовата част- 270 лв.
Втулки на двете предни гуми + работата - около 500лв.

Няма да се прави в МП ако изобщо е за правене:
Амортисьори на двете предни гуми+ работата - около 800 - 900лв
Кормилна ос + работата - 2000 лв. ?!?!?!

И са им паднали цените??? Не ми се мисли какво е било когато не са им били паднали!


Re: moto phoe - Luben Manev - 04-16-2009

Тези цени са страшни, не знам за каква кола става въпрос, но в МП се ходи за диагностика и евнтуална сверка на цените. Ако колата ти е нова разбирам, но за 10годишна кола цените са безумни. Иначе амортисьори Закс са по 150лв парчето. Отделно за работа около 30-40лв на страна.