The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
moto pfohe - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: moto pfohe (/showthread.php?tid=3728)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Re: moto phoe - AaZz - 04-16-2009

Колата е S60 2002г.


Re: moto phoe - BOCK GT1 - 04-17-2009

AaZz Wrote:Такааа,
Правено:
Диагностика + скъсано мъркуче на турбото и оглед по ходовата част- 270 лв.
Втулки на двете предни гуми + работата - около 500лв.

Няма да се прави в МП ако изобщо е за правене:
Амортисьори на двете предни гуми+ работата - около 800 - 900лв
Кормилна ос + работата - 2000 лв. ?!?!?!

Такааа,
амортисьори предни Монро Е4618 - газови, нови с 3 години гаранция - 170 лв/бр.
Труд - 60 лв
Кормилна ос..... или кормилна рейка? - рециклиране - 160 лв + труд и консуматив -> МАХ 260-280 лв!!!

Втулки :?: на двете предни гуми :roll: ..... може би на предните носачи.... около 35-45лв/бр за втулка(тампон) + труд около 50 лв на страна ... МАХ 200 лв.



Re: moto phoe - AaZz - 04-17-2009

Такааа,
амортисьори предни Монро Е4618 - газови, нови с 3 години гаранция - 170 лв/бр.
Труд - 60 лв
Кормилна ос..... или кормилна рейка? - всичко което е по кормилната ос(рейка, щанга и т.н) рециклиране - 160 лв + труд и консуматив -> МАХ 260-280 лв!!! - не става въпрос за рециклирана а за нова.
Втулки :?: на двете предни гуми :roll: ..... може би на предните носачи.... около 35-45лв/бр за втулка(тампон) + труд около 50 лв на страна ... МАХ 200 лв.[/color][/quote]-исках да кажа за за двте предни гуми, разбрал си за какво става въпрос

Отговорите са в жълто :lol:


Re: moto phoe - mongoose - 04-17-2009

Бих искал да попитам дали закупуване от МП на ново дистанционно за отключване на колата е единствен вариант ако искам още едно такова или е възможно да се обучи от друг автомобил, и ако е възможно обучението то как става това - примерно единствено в МП или има и друг начин.Моделът е от подписа.


Re: moto phoe - gadnia_metal - 04-18-2009

здравко е твоя човек, консултирай се с него, мисля, че може да се обучи


Re: moto phoe - stivmar - 04-22-2009

Здравейте, колеги!
Искам да споделя с Вас мнението си за Мото Пфое-Пловдив.
Досега на няколко пъти съм посещавал сервиза и не бях доволен нито от обслужването, нито от цените.
Поради тази причина, бях скептично настроен и за последната ми визита. Отидох там за преглед на ходовата част и по-специално да се установи имам ли скъсани тампони на двигателя. След обстоен преглед от страна на служителя(не можах да разбера името му) се установи, че съединителя си отива. Освен това трябвало да помисля и за спирачните дискове и накладките. След това човека ме заведе до колегата си от "резервни части", където ми разпечатаха всичките детайли, които трябва да се сменят със съответните цени. Заявиха ми още, че в случай, че реша да правя ремонта при тях е добре да се обадя предварително за да си запазя час и да доставят съответните резервни части.
Много приятно бях изненадан и от факта, че за всичко това не ми взеха пари, тъй като прегледа бил безплатен.


Re: moto phoe - mongoose - 04-23-2009

gadnia_metal Wrote:здравко е твоя човек, консултирай се с него, мисля, че може да се обучи

Това за мен ли се отнася и ако да би ли подсказал кой е Здравко че се свързах с един ама май не е той човека :oops: :oops: :oops: .


Re: moto phoe - gadnia_metal - 04-23-2009

mongoose Wrote:
gadnia_metal Wrote:здравко е твоя човек, консултирай се с него, мисля, че може да се обучи

Това за мен ли се отнася и ако да би ли подсказал кой е Здравко че се свързах с един ама май не е той човека :oops: :oops: :oops: .

мъхъм Big Grin за тебе е. здравко е Zdravko_850 от Варна, занимава се точно с аларми и жици и е специалист в тази област. Има телефон в подписа му


Re: moto phoe - mongoose - 04-24-2009

Ок,мерси.


Re: moto phoe - stomana - 04-30-2009

moruna Wrote:Nai verojatno e lagera na saidinitelja.
Здравей МОРУНА,един човек от форума те беше питал това"Здравей moruna а и на всички колеги!
Имам един дразнещ проблем с таблото на В40. Проблемът е, че когато загася двигателя часовникът и дисплеят, където се отчита изминатото разстояние /не общо навъртяните километри , а другият/ се нулират. Така при всяко гасене на двигателя ми се изтриват изминатите километри и часовникът. Можеш ли да дадеш някакво обяснение или насока откъде би могъл да е този проблем и евентуално негово решение. Заради тези нулирания доскоро като си засичах изминатите общи километри и горивото, заредено в резервоара, се оказваше, че колата ми харчи 12-13 на 100 км градско дизел, което за мен си е нереално. Оказа се че при нулирането на километража от показанието на общото изминато разстояние се изтриват стотиците метри и при стартиране наново на двигателя километража отново започва да брои от 0 метра /след десетичната запетая/. По този начин, ако няколко пъти през деня паля колата, изминавам определено разстояние и я гася, ми се губят по 2-3 километра на ден. Накрая при зареждането като дръпна чертата се оказва че разхода ми е вдигнат с около 30 процента.
Та, това е проблемът. Дано да съм бил ясен в обясненията си. Ако някой има идеи за решаването, да казва. Благодаря предварително на всички." но ти и така не му отговори.И мен ме интересува това което колегата пита,както и за километража от къде взима информация зада от1ита и показва с колко километра си караш в момента.Щети бъда много благодарен да ни отговориш.