The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
moto pfohe - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: moto pfohe (/showthread.php?tid=3728)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Re: moto pfohe - chem - 09-28-2009

gadnia_metal Wrote:
chem Wrote:С моето S80 2.4L 140кс 1999г имам подобен пролем - ключва се вентилатора в купето. Даже и при заключена кола, но не записва никаква грешка Confusedhock:

няма как да запише, тъй като не е грешка. това е функция на климатика, когато е в автоматичен режим, при горещо време и дълго ползване се образува много конденз. Това е перфектна среда за бактерии, гъби и лоши миризми. 30-40 мин след гасене не двигателя, ако не се запали, компа подава сигнал и включва перката на макс, за да изсуши тръби и купе от натрупаната влага.
Благодаря за информацията
Аз имах подобни подозрения, но в пловдивското МП ме разколебаха и казаха, че не могат да ми помогнат


Re: moto pfohe - tommycomse - 10-23-2009

моля за помощ

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=10165&p=98806#p98806" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=10165&p=98806#p98806</a><!-- l -->


Re: moto pfohe - svdin - 12-08-2009

caby Wrote:Здравейте колеги.Та ....как даго обясня не знам .Имам S60 D5 2002г.Сутринта си намерих фаровете светнати .Това ми се е случвало още 2-3 пъти по различно време.Веднъж бях спрял на паркинг,заключих колата,фароветеНЕ светеха, и след 15-20 мин. случайно забелязах че всичко що е фар по моята кола светеше.След 30-40 сек , сами си изгаснаха. .Моля обяснете ми евентуалната повреда.Благодаря

Здравейте,
и аз имам същото волво Д5 2002 и вчера като закарах детето на училище заключих колата.
Преди да вляза в училището се обърнах и погледнах колата - нищо не светеше. Като излязох след 5 минути фаровете светеха. Пред моята кола имаше спряна друга на дистанция около 50см и аз си помислих, че може да е някаква функция на алармата :oops: , но явно не е. Имате ли някаква идея.


Re: moto pfohe - caby - 12-09-2009

...не се бях сещал за такава опция на алармата,която да сигнализира с вкл.фарове за малка дистанция.При мен ситуацията беше подобна,но разтоянието м/у автомобилите беше по голяма, така че едва ли това е от алармата.Май е някаква повреда.Поздрави


Re: moto pfohe - virtualxi - 01-12-2010

Здравей колега,

Имам Волво С60 Д5 с автоматична скоростна кутия. Преди известно време смених маслото на автоматика в МотоПофое и след това смяната от втора на трета а понякога и от трета на четвърта е по-рязка и се получава едно отскачане. Проблема не се наблюдава при всяко превключване а е отвреме-навреме, но напоследък май по често. Водих я за диагностика и смениха софтуера на скоростната кутия, като това до някаква степен май намали проблема, но напоследък е пак същото като преди смяната на софтуера. Възможно ли е при смяната на маслото да не е достатъчно добре обезвъздушено и поради тази причина да го има това отскачане? Четох някъде, че подобен проблем се причинява от недостатъчно добро смазване в скоростната кутия. Някакви насоки?

Благодаря предварително


Re: moto pfohe - kik666 - 01-12-2010

moruna Wrote:Zdravei te vsichki.Az sam nov tuk,za sajalenie na njakoi sam ot Moto Phoe,koeto tolkova mrazite.Shte se opitam obache da vi pomagam.Zanimavam se s diagnostikata,tak che koito iska neka pita,ako moga shte pomogna.
КОЛЕГА ДАИ ЖОКЕРЧЕТА ЗА С60Д5 2002ГОД КАТО ЦЯЛО КАК Е КОЛАТА


Re: moto pfohe - S80 D5 - 01-14-2010

kik666 колата е супер! Аз имам S80 D5 2003 т.е. с един и същи двигател са и ми харчи 7,5-8, a е 9 по каталог и никога до сега не ги е стигала (от София съм) и не е да не я настъпвам. Винаги има някой, с който да се дръпнем Tongue Честно казано това е най-добрия (тих, икономичен, повече мощ от колкото ти трябва) дизелов двигател, който съм виждал

Специални благодарности на moruna! Вчера се чухме с теб и питах за 1 маркуч Smile , ако не беше ти имам чувството, че твоя колега нямаше да се справи ... евала ти си N1 Smile


Re: moto pfohe - kik666 - 01-16-2010

:occasion5: :occasion5:


Re: moto pfohe - stefankos - 02-19-2010

Здравейте,
Аз съм собственик на Волво S60 2003 година с известния на всички ни двигател D5. По горе прочетох един колега казва че неговия двигател е много тих и икономичен. За съжаление при мен нещата не стоят така. Двигателят ми е изключително шумен, особено в ниските обороти и също така когато е запален на място. Заведох я на преглед в Митвас и там ми казаха че тампоните на двигателя са ми омекнали но не са скъсани. Препоръчаха ми смяна. Моля за вашето мнение и по специално това на Моруна, от какво може да се дължи изклчително шумната работа на двигателя. Колата е на 155000 хил. км. и наскоро е сменяно масло и всики филтри. Благодаря за отговорите.


Re: moto pfohe - moruna - 02-19-2010

Дюзи.ролки,повдигачи,най добре елате да погледнем колко е шумен Tongue