The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! (/showthread.php?tid=3765)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


Re: чудесна е идеята - BRUNO_2000 - 04-23-2008

Антония Wrote:
BRUNO_2000 Wrote:Здравейте, аз съм един от последните регистрирани в този форум, но и един от първите активисти в новосформирания клуб в Русе!
Ако още има места, запазвам една стая с 2 легла, ако не - предполагам няма да е проблем да разпънем палатки Smile
javascript:emoticon('Smile')
Smile



И за нас двойна стая ако може . Другия вариант е спалня с възможност за допълнително легло . Какви са цените ?


на срещата в русе на 27.04 може да се уговорим да патуваме заедно за националната


Re: чудесна е идеята - BRUNO_2000 - 04-23-2008

Антония Wrote:
BRUNO_2000 Wrote:Здравейте, аз съм един от последните регистрирани в този форум, но и един от първите активисти в новосформирания клуб в Русе!
Ако още има места, запазвам една стая с 2 легла, ако не - предполагам няма да е проблем да разпънем палатки Smile
javascript:emoticon('Smile')
Smile



И за нас двойна стая ако може . Другия вариант е спалня с възможност за допълнително легло . Какви са цените ?


на срещата в русе на 27.04 може да се уговорим да патуваме заедно за националната


Re: чудесна е идеята - Антония - 04-23-2008

BRUNO_2000 Wrote:
Антония Wrote:
BRUNO_2000 Wrote:Здравейте, аз съм един от последните регистрирани в този форум, но и един от първите активисти в новосформирания клуб в Русе!
Ако още има места, запазвам една стая с 2 легла, ако не - предполагам няма да е проблем да разпънем палатки Smile
javascript:emoticon('Smile')
Smile



И за нас двойна стая ако може . Другия вариант е спалня с възможност за допълнително легло . Какви са цените ?

тогава остава спалня с допълнително легло
на срещата в русе на 27.04 може да се уговорим да патуваме заедно за националната



Re: чудесна е идеята - Антония - 04-23-2008

BRUNO_2000 Wrote:
Антония Wrote:
BRUNO_2000 Wrote:Здравейте, аз съм един от последните регистрирани в този форум, но и един от първите активисти в новосформирания клуб в Русе!
Ако още има места, запазвам една стая с 2 легла, ако не - предполагам няма да е проблем да разпънем палатки Smile
javascript:emoticon('Smile')
Smile



И за нас двойна стая ако може . Другия вариант е спалня с възможност за допълнително легло . Какви са цените ?

тогава остава спалня с допълнително легло
на срещата в русе на 27.04 може да се уговорим да патуваме заедно за националната



- KILLER Tech.™ - 04-24-2008

Бройте ме и мен за присъстващ Smile
1 калпак, без претенции за стаята Wink


- KILLER Tech.™ - 04-24-2008

Бройте ме и мен за присъстващ Smile
1 калпак, без претенции за стаята Wink


- S.B. - 04-24-2008

Бройте ме и мен за кръчмата само, ако не е ф-ф-атално късно! Big Grin


- S.B. - 04-24-2008

Бройте ме и мен за кръчмата само, ако не е ф-ф-атално късно! Big Grin


- mevdo - 04-27-2008

А за мене и мойте две жени тройна стая ще има ли, любезни ми Раднев?

Надявам се , че не съм закъснял безвъзвратно и безапелационно за записването в ОНЯ списък!

Сега си представи , че всичкото това ти го казвам с възможно най-нахилената , мазна и подкупваща физиономия , която твоето огромно въображение може да си представи и ако нямаш сърце ми откажи!!!
Ще се почуствам леееко смутен, но болното ми съзнание подочу нещо за някакво групово изпълнение на трима души, и си мисля , че след като единият от тях е всеобщо известен извратеняк, и познавайки останалите двама те не биха имали нещо против да приютят / естествено без детето/ скромните ни персони и така да допринесем за увеличаването на джакузи - оргията !!! Може в знак на рушвет да говорим нещо за морска вода например или пък за някоя и друга русалка, ако дамите нямат нищо против....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


- mevdo - 04-27-2008

А за мене и мойте две жени тройна стая ще има ли, любезни ми Раднев?

Надявам се , че не съм закъснял безвъзвратно и безапелационно за записването в ОНЯ списък!

Сега си представи , че всичкото това ти го казвам с възможно най-нахилената , мазна и подкупваща физиономия , която твоето огромно въображение може да си представи и ако нямаш сърце ми откажи!!!
Ще се почуствам леееко смутен, но болното ми съзнание подочу нещо за някакво групово изпълнение на трима души, и си мисля , че след като единият от тях е всеобщо известен извратеняк, и познавайки останалите двама те не биха имали нещо против да приютят / естествено без детето/ скромните ни персони и така да допринесем за увеличаването на джакузи - оргията !!! Може в знак на рушвет да говорим нещо за морска вода например или пък за някоя и друга русалка, ако дамите нямат нищо против....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin