The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? (/showthread.php?tid=7975)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - kire - 05-07-2010

Информация:
1.заявление
2.двама поръчители
3.дигитална снимка
4.членски внос 30лв.



.doc   Ustav-2012_2019.doc (Size: 96.5 KB / Downloads: 14)


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - raceteam - 05-07-2010

Колеги направете я важна тази тема,че няма никъде информация и през месец се пуска такава тема.Нека да го направим малко по-лесно за бъдещите членове :wink:
П.П.Хубаво ще е да се приможи и заявление в темата и евентуално попълнено заявление (за да се знае как трябва да изглежда) :wink:


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - ageorgiev2010 - 05-08-2010

raceteam Wrote:Колеги направете я важна тази тема,че няма никъде информация и през месец се пуска такава тема.Нека да го направим малко по-лесно за бъдещите членове :wink:
П.П.Хубаво ще е да се приможи и заявление в темата и евентуално попълнено заявление (за да се знае как трябва да изглежда) :wink:

Това е много добра идея Tongue


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - mecheto - 05-08-2010


.pdf   Zaiavlenie_za_priem.pdf (Size: 130.84 KB / Downloads: 767) :wink:


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - lilker - 05-08-2010

И аз искам да стана член, ама как да стане с препоръките ,като познавам много малко хора, които признавам въпреки че са много симпатични не знам дори как се казват?


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - kire - 05-08-2010

lilker Wrote:И аз искам да стана член, ама как да стане с препоръките ,като познавам много малко хора, които признавам въпреки че са много симпатични не знам дори как се казват?

И двамата живем в София...,така че всичко може да се уреди лесно :wink:
Пиши ми и ще го направим Smile



Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - vlahos - 08-16-2010

хей, здравейте.
преди известно време един пич ме видя на една бензоностанция и ми даде календарче на вашият клуб. Проявявам интерес и разгледах какво ми е необходимо за да стана член на клуба, но за съжаление непознавам никой от клуба. Някой може ли да ми даде някаква информация как мога да се свържа с някой който може да ми помогне. ООООО забравих от Стара Загора сам а се видяхме с този пич на ЕКО- в К.Ганчево :roll: :oops: :roll:


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - Stanchoni - 08-16-2010

Здравей колега, следи темите в раздел "Срещи на клуба". Ела на следващата среща и ще те "светнем" Big Grin .


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - 100Y0 - 08-16-2010

Я веднага да се издаде кой е този "връчвач"на календарчета :wink: Big Grin в старозагорския регион?!? Сега сериозно-колега, когато и да решиш да станеш член на клуба, все ще се намерят достатъчно активни членове на клуба от старозагорско-казанлия регион, които да ти подадат ръка и да те въведат в свещенодействието на волво братството.


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - tonyfireman - 08-16-2010

Какви календарчета?