The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? (/showthread.php?tid=7975)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - profyt - 04-05-2013

Мисля, че ще я уредим подкрепата Big Grin


Re: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - iksan - 04-05-2013

Благодаря . Smile


Re: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - iksan - 04-08-2013

Айде още един глас .
Smile


Re: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - kire - 04-08-2013

iksan Wrote:Айде още един глас .
Smile
Wink На 28ми този месец ще се видим


Re: Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - iksan - 04-08-2013

kire Wrote:
iksan Wrote:Айде още един глас .
Smile
Wink На 28ми този месец ще се видим
Дадено . Smile


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - rdx1968 - 11-04-2013

Колеги вие сте навсякъде бе Big Grin Ходих през уикенда към Варна, на гости и какво да видя пред блока - една В40ка с надпис Волво клуб на номера долу. Та се замислих и реших, че е крайно време и аз да стана като вас - клубар, все пак второ волво карам вече Big Grin Гледам, че трябва да ме препоръча някой, а съм изпуснал срещата в София в края на миналия месец. Как да процедираме :?: Има ли кой да ме препоръча или да чакам да се организира среща в София и се закарам там с колата, хем да се запознаем.


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - bg_tiger1978 - 11-04-2013

Така е колега, ние сме на всеки километър :mrgreen: . По въпроса ти аз с две ръце бих те подкрепил за членство, защото имам добре мнение от контактите си с теб тук във форума и на ЛС, но тъй като не мога, смятам че ако присъстваш на следващата Софийска среща, няма да е проблем да получиш подкрепа от колегите, като си попълниш заявлението. Успех Wink


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - profyt - 11-04-2013

Право казва Тигъра.
По въпроса за срещите - Софийските срещи са всяка последна неделя на месеца( т.м. се пада на 24 ) от 12.00 ч. на паркинга на Националния исторически музей, кв. Бояна.
По въпроса с препоръките - едната е от мен, другата все ще я уредим някак си :lol:


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - rdx1968 - 11-04-2013

Благодаря за подкрепатак колеги! Съсвсем искрено го казвам. Да сме живи и здрави, не искам да обещавам (че има бая време до тогава), но ще се опитам да дойда на следващата среща в София, която е на 24ти. Хем ще се запознаем, хем ще ви покажа колата и ще си поговорим за марката.


Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"? - raceteam - 06-02-2014

Колега ти не се притеснявай за препоръките.....ще ги намерим. Smile Драсни едно ЛС на kire да се разберете да пуснеш заявлението със снимка и да преведвш парите за да можеш на срещатата да си вземеш клубната карта.