The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори (/showthread.php?tid=8435)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - s0me0ne - 01-28-2011

Rusev Wrote:Колега здравей.
Имам едно запитване относно помпата за хидравликата на S80 Д5 (2003г).Направи ми впечатление, че е протекла( просълзила) от оста и се появи шум при завиване когато двигатела е студен. Интересува ме има ли ремонтен комплект (семеринг или нещо такова) или се налага смяна на цялата помпа. Ако са нужни снимки ще направя и ще прикача. Благодаря предварително.

Смени си капачката на казанчето за течността на сервото, за да спре да тече, задължително с нова. А за прискърцването идва от студена гума, която се опира долу в краката на шофьора и при завъртане се чува този звук. Трябва да се намести. Най-вероятно проблемите ти са това (общи за S60/V70/S80).


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Rusev - 01-28-2011

Благодаря за бързия отговор колега. Капачка ще купя другата седмица и ще докладвам резултата,но 100% съм сигурен че се чува виене от помпата(вдигнах капака докато въртяха волана. Нивото беше намаляло и съм долял масло. Дано всичко се размине само с капачката.


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - bong_666 - 01-28-2011

Пoби, здравей. Имам малък проблем и незнам как да го реша. Когато дам на контакт и след това запаля си е всичко ок, но когато реша да я изгася изниква и проблема - не гасне двигателя, а само таблото и за да го накарам да изгасне трябва да си поиграя 10тина пъти с контактния ключ, че да го накарам да изгасне. Проверил съм всички букси и кабели след като разглобих пластасите под таблото и са си наред. Колата е v40 1.9 td 1998г. Мерси предварително.


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Lqlik - 02-01-2011

здравей, Роби, понеже проблемът ми е обширен съм ти писал лично съобщение


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - perado - 02-04-2011

зравеи имам един въпрос може ли да се увеличат киловатите на волво s60 2000ts 2001г 180ks поне със още 60 или повече и и колко струва


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Tisho - 02-04-2011

perado Wrote:зравеи имам един въпрос може ли да се увеличат киловатите на волво s60 2000ts 2001г 180ks поне със още 60 или повече и и колко струва

Може и с някой друг мегават... Big Grin
Тези киловати за нищо ги нямате. :roll:


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - perado - 02-06-2011

Tisho Wrote:
perado Wrote:зравеи имам един въпрос може ли да се увеличат киловатите на волво s60 2000ts 2001г 180ks поне със още 60 или повече и и колко струва

Може и с някой друг мегават... Big Grin
Тези киловати за нищо ги нямате. :roll:
ДРУГО СИ Е КАТО ПОД КАПАКА НА КОЛАТА да ИМА 240 КОНСКИ СИЛИ Arrow / мегавата Тишо/ :ctf2: :lol: :lol: :lol: :lol:


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - dagadumba - 02-15-2011

Здравей Роби,

имам въпрос за алармата на В70 бензин от 2004-та година. При мен най-вероятно се е появил проблема със сирената, защото ми излиза "Alarm system requires service" а алармата не съм я чувал от няколко месеца. Лошото е че понякога колата заключва без да мигат мигачите и се налага да се пробва по няколко пъти дали сам заключил. Вчера докато напразно си търсих задна чистачка, която също отказа, намерих това:

http://cgi.ebay.co.uk/Volo-Alarm-Siren-Kit-S60-V70-01-S80-06-/190429497940?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c567b8a54

Въпросът ми е дали тази сирена става за моята кола и дали е необходима специална настройка след монтаж или може да се монтира и в нормален сервиз, например GT1?

Мерси


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - yuckuJackD - 02-15-2011

Стига да е чисто нова, няма да имаш проблеми. Откачи си акумулатора преди монтаж/демонтаж и внимавай да не си заключиш багажника че... Като я монтираш, ако не сработи от първия път заключи и отключи с дистанционното 3 пъти.
За повече инфо: Подмяна батерий на Сирената на Алармата или 2001 S80 T6 Siren Module Replacement/Repair - How To
УСПЕХ


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - dagadumba - 02-16-2011

Мерси колега