The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нужда от съвет за слагане на жилата на ръчната

#11
А дали ще можеш после да ги сложиш барабаните?
Пробвай.
И не забравяй, че задните накладки са саморегулиращи. Което значи, че трябва да ги охлабиш, преди да наденеш барабана.
Reply

#12
А дали ще можеш после да ги сложиш барабаните?
Пробвай.
И не забравяй, че задните накладки са саморегулиращи. Което значи, че трябва да ги охлабиш, преди да наденеш барабана.
Reply

#13
там между накладките нали има един ексцентрик със зъбчета.тъй трябва да го докараш,ченакладките да са най прибрани.после както казва GT1 сами се нагаждат
Reply

#14
там между накладките нали има един ексцентрик със зъбчета.тъй трябва да го докараш,ченакладките да са най прибрани.после както казва GT1 сами се нагаждат
Reply

#15
Сложих жилата както беше идеята - свалих барабаните и за да ми е още по лесно въразх рамената на жилата в крайно опънато полежение, при което нямах никакви проблеми с монтирането и всичко стана за около 30мин, като повечето време си беше демонтаж/монтаж на гуми.
Reply

#16
Сложих жилата както беше идеята - свалих барабаните и за да ми е още по лесно въразх рамената на жилата в крайно опънато полежение, при което нямах никакви проблеми с монтирането и всичко стана за около 30мин, като повечето време си беше демонтаж/монтаж на гуми.
Reply

#17
ами ...ЧЕСТИТО! пробва ли ръчната ?двете заедно ли хващат?щото при мен едното закъснява с 5 см.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#18
ами ...ЧЕСТИТО! пробва ли ръчната ?двете заедно ли хващат?щото при мен едното закъснява с 5 см.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#19
Пробвах я, работи, само че дясното колело нещо не иска да повлече.
Reply

#20
Пробвах я, работи, само че дясното колело нещо не иска да повлече.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)