The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДИЗАЙН - Финал

#21
и аз съм за вариант -2
също ми харесва и банера с двете коли, но хората са прави трябва едната да е по стар модел
Reply

#22
Ще споделя и своето мнение:
вариант 1 - Харесва ми НО - 1. намирам го за доста едър - заема доста голяма част от страницата. Модела на волво-то е прототип - какво ще излезе в сериино производство не се знае (и дали въобще ще излезе), интериора обаче е от S60, S80.
вариант 2 - пак ми се вижда големичък и ако трябва да съм искрен - не ми харесва. Едното е Волво S40 тунинг от Evolve а другото е въпросния прототип. Аз този дизайн го виждам като просто подредени две снимки. Смятам, че другите са по-добри
вариант 3 - S60/80, XC90 & S40 - не е лошо, аз по принцип много харесвам интериора на S60/80.
Искам само да уточня, че много уважавам усилията на хората тук и с това мнение желая само да помогна (feedback)
И като стана дума за Evolve - ето малко снимки радост за окото
[Image: 382339_6_full.jpg]
[Image: 382339_9_full.jpg]
[Image: 382339_8_full.jpg]
[Image: 382339_7_full.jpg]
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#23
мда добри снимки, надявам се че мога да ги ползвам напред назад, тия дни работя по шапки и банери ама пусто почнах кампания за отказване на цигарите и още съм малко афектиран немога да седна както трябва ама ми се въртят разни неща из главата и събирам материяли и идеи за сайта
Reply

#24
незмам питаш или просто казваш. Аз вече не помня от къде съм ги теглил тези снимки. Хоствал съм ги на cardomain - заради това е и натписа но не са техни. Предполагам, че можеш да си ги ползваш на воля. (освен ако не си мега комерсиален - срещу което ще те помолят от Evolve, да ги включиш в далаверата :lol: )
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#25
Аде бе! Само аз ли харесвам номер 3?
Reply

#26
На мен ми харесва 3-ия вариант, само надписа "VOLVO CLUB BULGARIA" се губи нещо на този фон. Може би ако изсветлиш малко повече фона (или да обърнеш тъмното да се сгъстява нагоре) и вероятно без квадратчетата Big Grin
Reply

#27
Що не пробваш на варянт 3, горе в карираното поле дето е надписа да сложиш банера с двете муцуни май ще е доста претрупано, но може и да излезе нещо.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)