The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
С60 нов двигател

#51
Tisho Wrote:
rzm Wrote:Ясно, няма да се занимавам с глупости тогава Smile
В момента съм намерил един двигател от човека, който колегата дефо ми препоръча. Само, че двигателят е свален и няма как да се тества. Освен това е 99г. на 200к км и каран на газ (малко съмнително звучи). Ще ми кажете ли евентуално какво да гледам при огледа, какви документи ми трябват и прочие? Освен това винаги съм отворен към други предложения за двигатели Smile

Ето ти един мотор:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...20#p170130

Свържи се с човека и се разберете. Предполагам, че все още не е разглобена колата и ще може да я запалите да се види мотора.
Свързах се с него, за съжаление продава цялата кола за 3800лв. Не я продава на части ):
Reply

#52
rzm Wrote:
Tisho Wrote:
rzm Wrote:Ясно, няма да се занимавам с глупости тогава Smile
В момента съм намерил един двигател от човека, който колегата дефо ми препоръча. Само, че двигателят е свален и няма как да се тества. Освен това е 99г. на 200к км и каран на газ (малко съмнително звучи). Ще ми кажете ли евентуално какво да гледам при огледа, какви документи ми трябват и прочие? Освен това винаги съм отворен към други предложения за двигатели Smile

Ето ти един мотор:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...20#p170130

Свържи се с човека и се разберете. Предполагам, че все още не е разглобена колата и ще може да я запалите да се види мотора.
Свързах се с него, за съжаление продава цялата кола за 3800лв. Не я продава на части ):
Не знам кога си му звънял,но последно той пише,че я продава само на части,защото е взел каското и не може да я продава иначе.Дори споменава,че продава точно двигателя.
Reply

#53
Днес получих отговор от него "Съжалявам но се появи някой който ще я купи цялата и мисля да му я продам другата седмица ! Дава ми 3800 ако дадеш повече мога да ти я дам на теб цялата и да си вземеш каквото си искаш от нея другото да го продадеш! Това е пиши ако искаш !" ):
Reply

#54
Все още се търси двигател, ако някой има нещо предвид ще съм много благодарен.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)