The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за B18FT

#21
От каде си купи Boost Controlrer ?
Благодяаря предварително.
Reply

#22
От каде си купи Boost Controlrer ?
Благодяаря предварително.
Reply

#23
VolvoFan може ли да кажеш някакви кординати <!-- e --><a href="mailto:losh_DJ@abv.bg">losh_DJ@abv.bg</a><!-- e -->

От това което пишеш се разбира че си много наясно с нещата,рядкост е да срещнеш човек като теб.
Reply

#24
VolvoFan може ли да кажеш някакви кординати <!-- e --><a href="mailto:losh_DJ@abv.bg">losh_DJ@abv.bg</a><!-- e -->

От това което пишеш се разбира че си много наясно с нещата,рядкост е да срещнеш човек като теб.
Reply

#25
losh_dj Wrote:VolvoFan може ли да кажеш някакви кординати <!-- e --><a href="mailto:losh_DJ@abv.bg">losh_DJ@abv.bg</a><!-- e -->

От това което пишеш се разбира че си много наясно с нещата,рядкост е да срещнеш човек като теб.

Волво фена влиза рядко (ако въобще влиза), някои ако може да ти даде кординатите му за да се разберете.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#26
losh_dj Wrote:VolvoFan може ли да кажеш някакви кординати <!-- e --><a href="mailto:losh_DJ@abv.bg">losh_DJ@abv.bg</a><!-- e -->

От това което пишеш се разбира че си много наясно с нещата,рядкост е да срещнеш човек като теб.

Волво фена влиза рядко (ако въобще влиза), някои ако може да ти даде кординатите му за да се разберете.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#27
losh_dj Wrote:От каде си купи Boost Controlrer ?
Благодяаря предварително.
Не съм си купил още,въртя гайката на Уейст-гейта Big Grin Big Grin Big Grin Мисля да си купя от топспийд - 45лв. - механичен
Reply

#28
losh_dj Wrote:От каде си купи Boost Controlrer ?
Благодяаря предварително.
Не съм си купил още,въртя гайката на Уейст-гейта Big Grin Big Grin Big Grin Мисля да си купя от топспийд - 45лв. - механичен
Reply

#29
здравеите имам волво 460 GLE 1.8 инжекцион и искам да му сложа турбо B18FT и ако може някои да ми каже откаде може да си закупя такова турбо Smile
Reply

#30
Sparky Wrote:здравеите имам волво 460 GLE 1.8 инжекцион и искам да му сложа турбо B18FT и ако може някои да ми каже откаде може да си закупя такова турбо Smile
Намират се по моргите, ама освен самото турбо ще трябва да си купиш и още доста други неща, така че най-добре потърси цял мотор B18FT (това е кода на мотора, а не на турбото :wink: , турбото е Гарет Т2) с 2-та компютъра, ще си спестиш много пари, време и нерви.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)