The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
запитване

#21
unicata Wrote:http://www.volvoclub-bg.com/forum/profil...file&u=842


Мерси!
Reply

#22
unicata Wrote:http://www.volvoclub-bg.com/forum/profil...file&u=842


Мерси!
Reply

#23
Бойчев, варненската Мото Пфое има на 14.04.2007 безплатен ден за прегледи. Звъни и виж ако не им е запълнен графика може да ти излезе късмета. Със спестеното ше черпиш някоя бира за инфото :lol:
Аз съм записал едно S40 да го видят, че имам намерение да го пазаря.
Reply

#24
Бойчев, варненската Мото Пфое има на 14.04.2007 безплатен ден за прегледи. Звъни и виж ако не им е запълнен графика може да ти излезе късмета. Със спестеното ше черпиш някоя бира за инфото :lol:
Аз съм записал едно S40 да го видят, че имам намерение да го пазаря.
Reply

#25
dido Wrote:Бойчев, варненската Мото Пфое има на 14.04.2007 безплатен ден за прегледи. Звъни и виж ако не им е запълнен графика може да ти излезе късмета. Със спестеното ше черпиш някоя бира за инфото :lol:
Аз съм записал едно S40 да го видят, че имам намерение да го пазаря.

Знам за това, но на 14-ти ме няма и ше пробвам през другите обявени дати. Но ако не е много скъпо предпочитам да си платя, че през деня съм доста зает.
Какво ти е мнението за тях - коректни ли са?

...пак ще почерпя:-)

Успех с пазарлъка!
Reply

#26
dido Wrote:Бойчев, варненската Мото Пфое има на 14.04.2007 безплатен ден за прегледи. Звъни и виж ако не им е запълнен графика може да ти излезе късмета. Със спестеното ше черпиш някоя бира за инфото :lol:
Аз съм записал едно S40 да го видят, че имам намерение да го пазаря.

Знам за това, но на 14-ти ме няма и ше пробвам през другите обявени дати. Но ако не е много скъпо предпочитам да си платя, че през деня съм доста зает.
Какво ти е мнението за тях - коректни ли са?

...пак ще почерпя:-)

Успех с пазарлъка!
Reply

#27
За преглед на S40 ми удариха цифра 50 лв. и 40 ст. Преглеждат я двама доктори - един ходовата част, друг двигателя. Цялата процедура трае около час. Ама дали са доктори или фелдшери един господ знае :lol:
Абе ше видим, като мина ше дам отзиви....
Reply

#28
За преглед на S40 ми удариха цифра 50 лв. и 40 ст. Преглеждат я двама доктори - един ходовата част, друг двигателя. Цялата процедура трае около час. Ама дали са доктори или фелдшери един господ знае :lol:
Абе ше видим, като мина ше дам отзиви....
Reply

#29
dido Wrote:За преглед на S40 ми удариха цифра 50 лв. и 40 ст. Преглеждат я двама доктори - един ходовата част, друг двигателя. Цялата процедура трае около час. Ама дали са доктори или фелдшери един господ знае :lol:
Абе ше видим, като мина ше дам отзиви....

Ще ги накарам да произнесат Хипократовата клетва и тогава оставям пациента в ръцете им:-)

Знаеш ли от къде мога да си купя страничен габарит за бронята?
Reply

#30
dido Wrote:За преглед на S40 ми удариха цифра 50 лв. и 40 ст. Преглеждат я двама доктори - един ходовата част, друг двигателя. Цялата процедура трае около час. Ама дали са доктори или фелдшери един господ знае :lol:
Абе ше видим, като мина ше дам отзиви....

Ще ги накарам да произнесат Хипократовата клетва и тогава оставям пациента в ръцете им:-)

Знаеш ли от къде мога да си купя страничен габарит за бронята?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)