The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво правите когато ви пречат да изпреварите?

#41
popsy Wrote:Иначе относно темата:
.....
От няколко години, след като ми увря акъла, въобще не се напрягам при подобни ситуации. Имам навика да следя движението, както пред мен, така и зад мен.
....
Една кола по напред, със сигурност няма да съкрати пътуването ми на половина!!!
Както и е сигурно, че една кола по назад няма да ме забави с часове!!!
+1
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#42
che4ef Wrote:... Просто не ми се описва за какви селски изпълнения става въпрос. Ev-V50 е достатъчно изчерпателен. Мога само с насълземи очи да кажа че е вярно. Британска Колумбия не един местен са ми казвали че има най-лошите шофьори на света. ...
Просто сега виждам темата...Как да ти кажа, направо сте едни глезанчовци в ББК (Братска Британска Колумбия), живия живот е в Анадола! Всеки път като сляза от колата съм щастлив, това дет го видях от туй видео, ако го сравня с местния тертип на каране е все едно да сравня календар на "Пирели" с BDSM хардкор филм (с деца сираци и свине майки)! Да спреш на жълто?!? Никога! Рискуваш да те праснат отзад 100% (моля да не се тълкува неправилно)! Мигачите са само за селяните...абе бегай-мани или както се казва на ББК-ския език run&remove :mrgreen:

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#43
Quote:Просто сега виждам темата...Как да ти кажа, направо сте едни глезанчовци в ББК (Братска Британска Колумбия), живия живот е в Анадола! Всеки път като сляза от колата съм щастлив, това дет го видях от туй видео, ако го сравня с местния тертип на каране е все едно да сравня календар на "Пирели" с BDSM хардкор филм (с деца сираци и свине майки)! Да спреш на жълто?!? Никога! Рискуваш да те праснат отзад 100% (моля да не се тълкува неправилно)! Мигачите са само за селяните...абе бегай-мани или както се казва на ББК-ския език run&remove

Наско базата за сравнение която ползвам е друга. Прав си че сме разглезени, спрямо това което е при тебе. Ама по-полека със сравненята че си изхилих кафето върху монитора. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#44
Преди малко видях темата и прочетох само първият пост на колегата. На мен също ми се е случвало не един път докато реша спокойно да си изпреваря някой и в следващия миг да виждам как той ми се отдалечава. Пресен пример от преди няколко дена. Карам си аз извън населено място точно с 90км/ч. и застигам видимо черно бмв е36 с надпис 328 сиреч 2.8 мотора. И докато той се движи с около 80 го застигам леко, чуквам му ляв мигач и се престроявам в момента в който застигнах неговите предни врати пича реши, че ще върне предавки на долу и ще даде всичката газ. Естествено дръпна на пред и аз минах в дясното платно. Има няма километър по на пред същия реши да се движи отново с 80 отново същата сцена но с различен край :twisted: върнах и аз на 3-та скорост и стана тя една, че се наложи да спирам да му подам бинокъла :mrgreen: . Та определено има такива които го правят този номер.
п.с. когато някой ме застига и ми пуска мигач, че ще ме изпреварва аз правя две неща; или си продължавам със същата скорост или намалявам според ситуацията.
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#45
Vin_Diesel_9_0 Wrote:.... когато някой ме застига и ми пуска мигач, че ще ме изпреварва аз правя две неща; или си продължавам със същата скорост или намалявам според ситуацията.

+1
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#46
Хубаво си го насрал този т@шак с този кош Викторе.И аз във всички случаи правя така като ме изпреварват като теб.Браво.Трябва да сме толерантни на пътя.Поздрави и по малко инциденти по нашите прекрасни пътища.
Reply

#47
Vin_Diesel_9_0 Wrote:п.с. когато някой ме застига и ми пуска мигач, че ще ме изпреварва аз правя две неща; или си продължавам със същата скорост или намалявам според ситуацията.

И аз така.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#48
Vin_Diesel_9_0 Wrote:п.с. когато някой ме застига и ми пуска мигач, че ще ме изпреварва аз правя две неща; или си продължавам със същата скорост или намалявам според ситуацията.
от сума време навикнах при състезатели на пътя намалявам чуквам му десен мигач , плътно във дясно да има колкото иска място и да препуска на воля колкото иска.Като погледна във огледалото отзад на седалките имам две багажчета няма място някой зад колата да си прави експерименти.
Завой на пътя не е края на пътя... освен ако не завиеш навреме.
Volvo V40 1.6 16V 1999 80kw(109hp)
Reply

#49
Забелязал съм, че простите хора губят бързо интерес. Т.е. изчаквам и като му отмине нервата на този пред мен, той сам дава място.
Reply

#50
Аз понеже не мога да се сетя някой да ми е пречил да изпреваря, ще споделя обратното. Защо аз преча на някой да ме изпревари :lol:

По междуградските пътища нерядко ми се случва докато съм в населено място и карам с 55-60км/ч, на края на селото, 50 метра преди табелата някой, които е карал с 80 през цялото село да тръгне да ме изпреварва. Е тогава си натискам педала в пода и не ги пускам, защото ме дразнят, защото са в нарушение и защото в 90% от случаите аз съм ги изпреварил преди да вляза в селото и ще ги изпреваря след това, защото те си пърпорятс 80км/ч навсякъде, независимо 50 ли е ограничението или 90 Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)