The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения

#21
vegass Wrote:
gadnia_metal Wrote:мога да предложа за 850, започнах да я снимам но до никъде не съм стигнал

тази книжка ме заинтересува от кьде си я купилSmile?

Някой от тези книги ги има в една книжарница на Ръковска. Аз от там си купих за s40. На английски са. Скъпички са - към 70 лв, но си заслужава. Книжарницата се намира от операта като се тръгне надолу по Ръковска към реката от дясната страна. Мисля че имаше и за 400 серията за други не си спомням.
Reply

#22
liubo_v40 Wrote:Здравейте,
само да ви кажа, че и моето V40, като го взимах от Швейцария нямаше аларма. Имаше дистанционно, което управляваше централното заключване, но батерията му беше умряла и човека въобще не я заклюваше тая кола.
Едни пичове до Лукойл бензиностанцията срещу КАТ ми сложиха аларма и вързаха всичко към нея. Сега обаче на връзката имам 2 дистанционни и наистина е неприятно. Някой ден ще махна оригиналното от връзката и ще пробвам дали може и без него.

И моето е В40.
Дистанционното командва централното заключване.
Но се оказа че има и аларма, която е вързана с всички отварящи неща. Като отвориш багажника или капака на двигателя започва да свири, защото е вързано на свирката! Има и обемни датчици, които отвреме на време сработват.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#23
Да споделя и моя опит, моето го купих вече, с поставена аларма в БГ, и тя управлява централното, много добре е направена, даже и лампите в купето се управляват от нея или от централното незнам точно. Но като сменях крушка в багажника явно съм закъсил и спря да работи централното, алармата си работеше но не заключваше. Смених един 10 А бушон под предния капак и всичко се оправи. А дистанционното на централното си седи в кащи и не се ползва въобще.
Reply

#24
Да споделя и моя опит, моето го купих вече, с поставена аларма в БГ, и тя управлява централното, много добре е направена, даже и лампите в купето се управляват от нея или от централното незнам точно. Но като сменях крушка в багажника явно съм закъсил и спря да работи централното, алармата си работеше но не заключваше. Смених един 10 А бушон под предния капак и всичко се оправи. А дистанционното на централното си седи в кащи и не се ползва въобще.
Reply

#25
И аз искам да вметна нещичко Smile Мислех да цитирам любо_в40, ама той, както и повечето, говорите за по-нови модели. Значи, понеже старата аларма се беше бъгнала, в Тояга направо я разкачиха, и новата, която ми сложиха, си управлява всичко, а беше най-евтиния вариант. Вярна, мисля, че нямам имобилайзер, но не мисля, че ще е проблем да го вържат и него Smile
Reply

#26
И аз искам да вметна нещичко Smile Мислех да цитирам любо_в40, ама той, както и повечето, говорите за по-нови модели. Значи, понеже старата аларма се беше бъгнала, в Тояга направо я разкачиха, и новата, която ми сложиха, си управлява всичко, а беше най-евтиния вариант. Вярна, мисля, че нямам имобилайзер, но не мисля, че ще е проблем да го вържат и него Smile
Reply

#27
здр алекс купувам кнйгйте за 760 модел ако все ощте не сй гй продал
Reply

#28
здр алекс купувам кнйгйте за 760 модел ако все ощте не сй гй продал
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)