The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да се похваля :)

#11
А, честито !!! Безброй безаварийни километри с Истинското VOLVO - голямо, ръбесто и здраво !
Reply

#12
А, честито !!! Безброй безаварийни километри с Истинското VOLVO - голямо, ръбесто и здраво !
Reply

#13
Ееее голям газар си!!!!!!!!!!
Reply

#14
Ееее голям газар си!!!!!!!!!!
Reply

#15
Честито и от мен ,наистина е голям кеф и който не се е качвал в такава кола само той не може да я оцени..... :wink:

Пожелавам ти хиляди безаварийни и щастливи моменти с тази кола ! :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#16
Честито и от мен ,наистина е голям кеф и който не се е качвал в такава кола само той не може да я оцени..... :wink:

Пожелавам ти хиляди безаварийни и щастливи моменти с тази кола ! :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#17
Честито и милион безаварийни километри ти пожелавам Smile Да я спукаш от път, да я закараш до най-високото възможно място в българия и да я заровиш в пясъка на плажа, то като гледам колкко е голяма, няма да имаш нужда от хотели, палатки и т.н. Smile

Същевременно, по повод остатъка от поста ти, ще си позволя да цитирам, казаното в съседната тема:


Quote:Съотвентно никой не бива да го прави, дори и да го може - не бива никой да кара със 150 по бул. България, бил той професионален рали състезател с Мерцедес 600 или пичага новобранец с Волво.
Точно затова е закона и съответно глобите - ако решиш въпреки, че обществото в лицето на законодателя е решило, че никой не може да кара с повече от 50 на дадено място, ти все пак искаш да караш със 150, трябва да си готов да си носиш последствията - били те половин заплата или живота ти. Затова и съм на мнение, че катастрофи предизвикани с подобна скорост, при който има жертви трябва да се считат за предумишлено убийство.
Reply

#18
Честито и милион безаварийни километри ти пожелавам Smile Да я спукаш от път, да я закараш до най-високото възможно място в българия и да я заровиш в пясъка на плажа, то като гледам колкко е голяма, няма да имаш нужда от хотели, палатки и т.н. Smile

Същевременно, по повод остатъка от поста ти, ще си позволя да цитирам, казаното в съседната тема:


Quote:Съотвентно никой не бива да го прави, дори и да го може - не бива никой да кара със 150 по бул. България, бил той професионален рали състезател с Мерцедес 600 или пичага новобранец с Волво.
Точно затова е закона и съответно глобите - ако решиш въпреки, че обществото в лицето на законодателя е решило, че никой не може да кара с повече от 50 на дадено място, ти все пак искаш да караш със 150, трябва да си готов да си носиш последствията - били те половин заплата или живота ти. Затова и съм на мнение, че катастрофи предизвикани с подобна скорост, при който има жертви трябва да се считат за предумишлено убийство.
Reply

#19
Не е персонално моя, но ще мога да я ползвам. За градско не е от най-удобните и именно за това ще се ползва за дълги "плавания" предимно. За градско има ЕС40 (което е по-скучно).

За убийството - да. Аз нося отговорност ако ме спрат или ако стане ПТП.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#20
Не е персонално моя, но ще мога да я ползвам. За градско не е от най-удобните и именно за това ще се ползва за дълги "плавания" предимно. За градско има ЕС40 (което е по-скучно).

За убийството - да. Аз нося отговорност ако ме спрат или ако стане ПТП.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)