The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тайна кулинария

#21
Без много думи, за сметка на това - нагледно Wink.
Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink

А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!

Ако ме оставите насаме със снимковия материал... ще заприличам на хипопотам!
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#22
Без много думи, за сметка на това - нагледно Wink.
Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink

А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!

Ако ме оставите насаме със снимковия материал... ще заприличам на хипопотам!
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#23
Quote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .

Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...

Как можа да отвориш капака на паницата ...
цялата стая ми се омириса на скара ...


А наздраве поне, че ще умра от мераци! brushteeth
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#24
Quote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .

Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...

Как можа да отвориш капака на паницата ...
цялата стая ми се омириса на скара ...


А наздраве поне, че ще умра от мераци! brushteeth
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#25
Емили Wrote:...Ако не е голяма тайна, с тия пържени тиквички какви килограми постигате..? :wink:
Кангалов Wrote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .
gadnia_metal Wrote:ох, котьооооооооооооо, и с биричка в хладилника ...
graf_bezuhoff Wrote:...Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink
А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!...
BOYCH Wrote:...Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...
Резултата :wink: Tongue Big Grin :lol: :
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#26
Емили Wrote:...Ако не е голяма тайна, с тия пържени тиквички какви килограми постигате..? :wink:
Кангалов Wrote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .
gadnia_metal Wrote:ох, котьооооооооооооо, и с биричка в хладилника ...
graf_bezuhoff Wrote:...Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink
А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!...
BOYCH Wrote:...Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...
Резултата :wink: Tongue Big Grin :lol: :


Attached Files Thumbnail(s)
   
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#27
rokoko Wrote:
Емили Wrote:...Ако не е голяма тайна, с тия пържени тиквички какви килограми постигате..? :wink:
Кангалов Wrote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .
gadnia_metal Wrote:ох, котьооооооооооооо, и с биричка в хладилника ...
graf_bezuhoff Wrote:...Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink
А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!...
BOYCH Wrote:...Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...
Резултата :wink: Tongue Big Grin :lol: :

Тиквичките с узо, бирата върви с мършица. Аз така изненадах жената: две тарелки пилешки гърди - пържиш ги нарязани на кубчета, слагаш сол, чер пипер, соев сос и чили, бъркаш в шкафа и търсиш "Фикс-малки тайни", без значение за какво е /се е някакъв пикантен годжул/. Разтваряш го във вода и го сипваш в почти изпържените кубчета вече подправено месо. Става божествено / за около 15 мин. и оправя и най-скапаната бира, която пиеш/
Reply

#28
rokoko Wrote:
Емили Wrote:...Ако не е голяма тайна, с тия пържени тиквички какви килограми постигате..? :wink:
Кангалов Wrote:А това е за любителите на скарата ,в комбинация от подходящо пийване направо чудесия .
gadnia_metal Wrote:ох, котьооооооооооооо, и с биричка в хладилника ...
graf_bezuhoff Wrote:...Ние Кангалов сме го виждали в действие, но си има неговите малки тайни, дето не ги казваааа... Wink
А за килцата - вервайте ми, не са от тиквичките!...
BOYCH Wrote:...Абе, Кангал ... ИЗВРАТЕНЯК такъв ...
Резултата :wink: Tongue Big Grin :lol: :

Тиквичките с узо, бирата върви с мършица. Аз така изненадах жената: две тарелки пилешки гърди - пържиш ги нарязани на кубчета, слагаш сол, чер пипер, соев сос и чили, бъркаш в шкафа и търсиш "Фикс-малки тайни", без значение за какво е /се е някакъв пикантен годжул/. Разтваряш го във вода и го сипваш в почти изпържените кубчета вече подправено месо. Става божествено / за около 15 мин. и оправя и най-скапаната бира, която пиеш/
Reply

#29
Не знам какво е "пикантен гождул" обаче много ми харесва и вече ми влезе в речника Confusedhock:

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#30
Не знам какво е "пикантен гождул" обаче много ми харесва и вече ми влезе в речника Confusedhock:

There is no place like 127.0.0.1
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)