The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 1,9 ТДИ свети датчик за ламбда сонда

#11
Така и при мен се появява този проблем.Лампата светва когато си поиска,но забелязах ,че като натисна спирачка тя изгасва.Колата я взех наскоро,и като поема дъх от разходите по смяната на масла,филтри,ремъци и ролки,ще търся помощ за отстраняването на дребните забележки.Поздрави!
VOLVO V40 1.9D 1999
Reply

#12
Имам сащия проблем с светенето на тази прослувута лампа. Незнам дали е от това но колата ми пуши все едно е на 20 год. Мн сам затруднен с намирането на майстори в Благоевград карам С40 1.9турбо. Моля за помощ и савети.

Предварително благодаря на всички!!!
Reply

#13
Аз имах същия проблем. Настройваха ми помпата и се оправи.

п.п. Тази лампа е нещо като "Check engine" и ако има проблем с ел. системата и светва. Компютърна диагностика му е майката.

Успех.
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#14
mattock Wrote:Имам сащия проблем с светенето на тази прослувута лампа. Незнам дали е от това но колата ми пуши все едно е на 20 год. Мн сам затруднен с намирането на майстори в Благоевград карам С40 1.9турбо. Моля за помощ и савети.

Предварително благодаря на всички!!!



колега,проблема временно може да се оправи като се пипне закъснението на нафтовата помпа . двигателя ще стане малко по шумен но няма да работи неравномерно и няма да пуши -знам от собствен опит- а за да се оправи напълно трябва да се смени зъбчатата шайба на помпата откъдето се прави закъснение или предварение на помпата . успех
ако някой знае нещо друго казвайте.
П.Р. цената на шайбата е около 250 евро .
Reply

#15
при мен въпросната лампа светеше защото един кабелна свещите се беше откачил и опираши в блока на двигаделя при диагностика го засичаха като грешка реле подгрев
Reply

#16
Проблема е разгадан- ШАЙБАТА НА ПОМПАТА. Тази шайба има някакви пластмаси, които се разбивали с времето и от там колата си изменя центровката. Остава само да намеря шайба и да я сложа и колата ще стана перфектна. Tongue
Reply

#17
The_St Wrote:Проблема е разгадан- ШАЙБАТА НА ПОМПАТА. Тази шайба има някакви пластмаси, които се разбивали с времето и от там колата си изменя центровката. Остава само да намеря шайба и да я сложа и колата ще стана перфектна. Tongue

Намери ли шайбата ?
Reply

#18
Моля, ако някой знае каде мога да намеря тази ролка да пусне едно съобщение :?: :roll: . Благодаря
При мен беше зацепен ремъка с един зъб напред и светеше по същия нячин. :chain:
Reply

#19
здравейте колеги , пиша защото и аз имам аналогични приблеми , дадчика свети , голям разход дава , карах я на компютърна диягносгика и ми казаха да подменя адвансния клапан , направих го и никакъв ефект , та започнах да се съмнявам за центрофката на помпата , та някой ако може да ми каже къде има сервиз , където могат да ти свършат работа без празни приказки
Reply

#20
По твърдение на един майстор от Габрово, може да се сложи шайба за помпа от Рено и то метална и проблема се отстранява трайно. Четох го в един друг форум.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)