The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
И аз искам малка консултация...

#11
mad Wrote:Всичко проверих и сичко 6 Sad Гуми за трети път ги водя на баланс... еми пак си ги има тия вибрации и това е... :roll: зех да се чудя дали някоя шведка от завода не си е забравила някой вибратор нейде из купето и от него да вибрира така ... :oops:
Предполагам, че си проверил кормилни щанги и накрайници
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#12
mad Wrote:Всичко проверих и сичко 6 Sad Гуми за трети път ги водя на баланс... еми пак си ги има тия вибрации и това е... :roll: зех да се чудя дали някоя шведка от завода не си е забравила някой вибратор нейде из купето и от него да вибрира така ... :oops:
Предполагам, че си проверил кормилни щанги и накрайници
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#13
Мда...
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#14
Мда...
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#15
В момента имам същия проблем, но зная причината...криви са ми гумите от дупките-борисовки тази пролет. Изправих дажнтите,правиха ми баланс(в ръцете ги гледах) и не се оправя. Така че ако са ти стари гумите(защото моите ги карам трето лято) възможно е и това да е причината.
Reply

#16
В момента имам същия проблем, но зная причината...криви са ми гумите от дупките-борисовки тази пролет. Изправих дажнтите,правиха ми баланс(в ръцете ги гледах) и не се оправя. Така че ако са ти стари гумите(защото моите ги карам трето лято) възможно е и това да е причината.
Reply

#17
ех да, и това ми казаха за старите думи, обаче мойте са на една година задните и новички предните, и двете са 155, преверявам почти всеки път като се кача налягането и в четирите гуми, каккво ли не правя, май ми остана само да отида и да запаля някоя свещичка, па да земе се оправи от само себе си... 8)

(между другото цяла седмица бях в София и мислех да се запозная с някои от вас, обаче от тия изпити силички не ми останаха... надявам се да успея да дойда за следващото събиране за да се запознаем, пък и за малко акъл да попитам но всичко на място, и стискам палци татко да си прежали малко от спестяванията и да даде малко за нови части Smile )

Ами чао за сега от мен и VIVA LA VOLVO !!! Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#18
ех да, и това ми казаха за старите думи, обаче мойте са на една година задните и новички предните, и двете са 155, преверявам почти всеки път като се кача налягането и в четирите гуми, каккво ли не правя, май ми остана само да отида и да запаля някоя свещичка, па да земе се оправи от само себе си... 8)

(между другото цяла седмица бях в София и мислех да се запозная с някои от вас, обаче от тия изпити силички не ми останаха... надявам се да успея да дойда за следващото събиране за да се запознаем, пък и за малко акъл да попитам но всичко на място, и стискам палци татко да си прежали малко от спестяванията и да даде малко за нови части Smile )

Ами чао за сега от мен и VIVA LA VOLVO !!! Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#19
Quote:Ами чао за сега от мен и VIVA LA VOLVO !!!

сбъркал си определителния член, волво е в мъжки род. трябва да кажеш VIVA EL VOLVO Big Grin Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#20
Quote:Ами чао за сега от мен и VIVA LA VOLVO !!!

сбъркал си определителния член, волво е в мъжки род. трябва да кажеш VIVA EL VOLVO Big Grin Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)