The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За колеги с радар детектор

#11
Принципо е супер стига да работи достатачно добре.
Reply

#12
След месец употреба на радар детектора мога да споделя че съм повече от доволен! Бих го препоръчал на всички които искат да си вземат такова устройство! Поне 5 пъти спаси кожата... А на какви места видях скрити и дебнещи патрулки просто нямам думи! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin На магистрала Тракия ми се случи следното: Пътувам си към Пловдив и след един от завоите радар детектора започна да пищи като заклан!! Карах с около 120/130 км/ч на ограничение 90. Веднага намалих и точно след завоя пред мен изкочи полицай с палка а на около 30 метра след него беше патрулката с другия на радара. Та спирам аз псувайки...Поканиха ме да видя с колко карам и ЧУДО!!! 87 км/ч!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Та питам ги аз защо са ме спрели след като не съм превишил а те малко скунфузени така ми обясниха че е рутинна проверка. После ми измармориха че през бинокъл оня ме бил видял че карам бързо и казал на другия да ме спира още преди да са ме засекли Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Голям смях.
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#13
Остава сега на катаджиите да раздадат и по един радар-бинокъл и всички ще сме в чушките :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#14
tronixxx Wrote:Браво! На моя пише че за да работи на всички честоти трябва да има пряка видимост...отзад и отпред... Big Grin
Не само при твоя е така.Това се отнася за абсолютно всички радар детектори.Трябва да имат пряка видимост.
Reply

#15
100Y0 Wrote:Остава сега на катаджиите да раздадат и по един радар-бинокъл и всички ще сме в чушките :twisted:
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin хах а ние тогава ще си вземем радар-бинокъл детектори Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#16
Имай в предвид и това че те знаят че хората имат радар детектори и се научиха да пускат радара когато те видят че приближаваш на право път и нямаш опция за екстремно спиране или просто няма време да намалиш скоростта.2 пъти се опитват да ме хванат така на пътя над Благоевград и се разминавам за малко.
Reply

#17
вече пускат в действие и тежката артилерия. може би още не работят или поне ми се иска да е така, защото преминавайки покрай тях радара не врещи.

--------------------------------------------------------------------------------

23:30
01.07.09
Къде КАТ пуска умни камери

автор: Цветан Гемишев, прочитания: 4867, коментари: 5</SPAN>

Виж галерия 1 2 3 »

Засичат скоростта към морето и по шосето Видин - Кулата
КАТ няма да пази в тайна местата на стационарните радари. Ето къде вече са монтирани 30-те кутии:
1. Благоевград - в началото на околовръстния път край града и в неговия край при дъговата отсечка в посока Кулата.
2. Кюстендил - край Дупница при язовир “Дяково” и близо до разклона за село Мурсалево на главен път София - Кулата.
3. Бургас - два радара на изходите на града и по един по пътя за Несебър и по пътя за Созопол.
4. Варна - на пътя за Златни пясъци и на пътя за Добрич.
5. Велико Търново - на влизане и на излизане от града по главния път София - Варна.
6. Стара Загора - по пътя за Нова Загора при с. Подслон и на пътя за Димитровград.
7. Монтана - на изхода на града за Видин и на пътя за Лом.
8. Русе - на пътя за Бяла и в самия град по транзитното шосе към Дунав мост.
9. Ловеч - на главния път София - Варна при селата Микре и Малиново.
11. Сливен - по главния път София - Бургас при село Съдиево и в началото на Нова Загора.
12. Пловдив - на две места на магистрала “Тракия” край града.
13. София - на “Цариградско шосе” близо до Окръжна болница и на “Ботевградско шосе”.
14. София-област - на магистрала “Тракия” при Ихтиман и на Подбалканския път София - Бургас при село Мирково.
15. София-област - на магистрала “Хемус” при бензиностанция “Лукойл” близо до Ботевград и на пътя Ботевград - Мездра при село Скравена.
Reply

#18
gadnia_metal Wrote:вече пускат в действие и тежката артилерия. може би още не работят или поне ми се иска да е така, защото преминавайки покрай тях радара не врещи.
Моят радр-детектор също мълчи упорито, въпреки че е много-бандов /кобра 9950/. Но като се замисля съм му изключил някои от честотите, за да не ме смущава излишно. Ще направя тест и пак ще сверим часовниците.
Reply

#19
13. София - на “Цариградско шосе” близо до Окръжна болница

Уточнение.
Точно срещу магд-онълд посока от Окръжна болница за Младост. Разрешена скорост 80. На бившата стара кутия.

Прилича на климатична кутия, набучена. Сива.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#20
Новите радари, така наречените "кутии" също ги ловят кобрите, а дори и най-евтините. Използват Х честоти и радар детектора си пищи нормално. Още повече, че ако засече повече от 2 движещи се тела не прави снимка - т.е. на цариградско е почти безобидна. А и за тези, на които не им пищи радар-детектора покрай кутиите - не винаги са включени. А тази на окръжна болница беше безпощадно потрошена и седя една седмица издраскана с бял спрей.
Тези кутии по магистралите са празни, а "пълнежа" ще го местят за да има "разнообразие".

Всяко чудо - за 3 дни Wink
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)