The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За колеги с радар детектор

#21
16. София - Дисни ленд, точно пред входа. Ограничение май 50 км.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#22
Какъв радар детектор да си взема? препоръки
Reply

#23
Аз съм с кобра която беше почти най нов модел миналото лято,340 лв беше уж по скъпо по качествено но е адски шумна с 12 честоти хваща таксита бензиностанции,толкова много се обажда и навсякъде че вече започвам да го игнорирам намалявам звука,единственото предимство е че ми показва как зарежда алтернатора и го хванах че се развали преди да ме откаже да запали.Имаш едни модели на слънчева батерия който бяха хем по евтини хем няма кабели,но колегите ще кажат дали са добри.
Reply

#24
s0me0ne Wrote:Новите радари, така наречените "кутии" също ги ловят кобрите, а дори и най-евтините. Използват Х честоти и радар детектора си пищи нормално. Още повече, че ако засече повече от 2 движещи се тела не прави снимка - т.е. на цариградско е почти безобидна. А и за тези, на които не им пищи радар-детектора покрай кутиите - не винаги са включени. А тази на окръжна болница беше безпощадно потрошена и седя една седмица издраскана с бял спрей.
Тези кутии по магистралите са празни, а "пълнежа" ще го местят за да има "разнообразие".

Всяко чудо - за 3 дни Wink
Мишо, до колко ти е достоверен източникът? Пътувам доста из страната и наистина шансът да минавам само пред празни кутии е малък.
Reply

#25
Maxijaz Wrote:...Имаш едни модели на слънчева батерия който бяха хем по евтини хем няма кабели,но колегите ще кажат дали са добри.
Аз съм точно с такъв японски "Марахума" - оставил съм му само "полицейската" честота и до сега ме е подвеждал само веднъж и то защото му се предоверих. По принцип соларната батерия се оказва поддържаща и това не значи че през деня можеш да караш единствено и само на нея (поне при мен е така). По този начин антирадара ми се беше самоизключил на влизане в София след около 5 часа автономна работа без кабел и това го установих след като видях стоппалката на пътя Big Grin Big Grin Big Grin    
Reply

#26
Както си го сложил на сенничето,пусни си едно дискретно кабелче до плафончето и няма да те подвежда повече Big Grin
Reply

#27
Марухамата си има индикации за разредена батерия.Светлинна-зелена-напълно заредена, зелена и червена-полупълна/полупразна :wink: , червена-почти празна. Звукова-при почти напълно разредена батерия-на всеки 30сек.-звуков сигнал.Естествено, човек, като не се съобразява с тези предупредителни индикации да не може да разчита на радар-детектора. Моя го купих втора употреба преди около година от Сашо от Бургас и досега никога не ми се е налагало да ползвам захранването от запалката, просто слънчевия панел си върши перфектно работата....поне при мен.

П.П. И съм го сложил отпред на другия сенник. Така хем ми е под ръка, хем мога да си ползвам и моя сенник, хем е по-близо до светлината :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#28
100Y0 Wrote:П.П. И съм го сложил отпред на другия сенник. Така хем ми е под ръка, хем мога да си ползвам и моя сенник, хем е по-близо до светлината :wink: Big Grin
:thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:
Reply

#29
bell Wrote:
Maxijaz Wrote:...Имаш едни модели на слънчева батерия който бяха хем по евтини хем няма кабели,но колегите ще кажат дали са добри.
Аз съм точно с такъв японски "Марахума" - оставил съм му само "полицейската" честота и до сега ме е подвеждал само веднъж и то защото му се предоверих. По принцип соларната батерия се оказва поддържаща и това не значи че през деня можеш да караш единствено и само на нея (поне при мен е така). По този начин антирадара ми се беше самоизключил на влизане в София след около 5 часа автономна работа без кабел и това го установих след като видях стоппалката на пътя Big Grin Big Grin Big Grin[ATTACHMENT NOT FOUND]


Какво разбираш под "полицейската" честота? Ако е Х-банд, си в голяма грешка, защото вече има патрулки с нови камери и детектори, които са на К или на Ка - бандове, демек не са с ТР-4 радари. Ако си ги изключил, си направил сериозна грешка. На всичкото отгоре част от тези патрулки са червени Астри и не са обозначени и си снимат кротичко. Кесят предимно около Стара и Нова Загора, Сливен, Ловеч, Севлиево, Търново... Поне там съм хващал такива, може да има и на други места.
Моят съвет е да не изключвате честоти, защото и полицията се оборудва с нова техника и започват да използват радари и на други честоти, различни от Х-банда.

Аз лично съм с Quintezz XT-7000 (уж Белгийско) и нямам никакви ядове, писка си навреме и ме предупреждава за наличие на радарче...
Reply

#30
Bliznak Wrote:Какъв радар детектор да си взема? препоръки

сядаш на биричка със Сашо и той ще ти разясни всичко :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)