The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с оборотите!?!

#11
Лампата за резервата не е изгоряла свети. Но стрелката не пада до такова ниво че да светне, седи м/у червената и първата бяла чертичка и от там почват проблемите. Явно не отчита правилно нивото на дизела (примерно ако имам 3 литра то ще покаже че имам 7-8). Sad
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#12
при мен това не се наблюдава, в последно време доста често светва лампичката ама ен прави проблеми като твойте --найстина провери за мърсотий не е толкова сложно да си свалиш резорвара, но го прави на канал не като мен да ес мъчиш на крик
Reply

#13
Моето 940 дизел има проблем с показанието а нафтата. Трябвало в резервоара един цилиндър да му се разшири дупката но това е за 940. там разглабянето е лесно и бързо
Reply

#14
Явно наистина имаш боклуци в резервоара,но ако още се съмняваш в стрелката мога да помогна, имам километраж за в/с 40-98 г. и ще ти го дам много изгодно,ако те интесува пиши на лична :wink:
Reply

#15
Преди седмица по стрелка бях някадъде около 15 литра, наляг 50литра и резервоара се напълни почти до капачката. Отпада вариянта да не показва точно. Не знам вече от какво може да е :S. Боклуци ли ... не знам Sad
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#16
Наистина вариянта с боклуците го има,но най много да има утайка...не виждам това как ще пречи на стрелката, според мен като понамалее горивото стрелката засяда (закача) някъде...
Пробвай..едно от двете трябва да е :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)