The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво показва стрелката на температурата?

#11
И пак с въпрос :roll: Смених си термостата и се оказа, че dango_ е прав, стрелката пак си застава там като загрее колата...остава датчика да подава грешна информация на стрелката!?
Въпроса ми е е къде се намира( моите предположения са за конзолата където стои термостата- там има два такива, кой от двата е , и защо са два, да не би единия да е за климатроника? )
Reply

#12
Здрасти
дано да си оправил проблема, но ако не си почисти радиатора,
Защото при пукнатата глава може да ти е вкарало и масло там,
в такъв случай перката се включва и си работи но бързо загрява както описа по горе.
Направи го както трябва!
Reply

#13
Здравейте,може ли и аз да изкажа мнение по въпроса? Карам дизели от доста години,и ако след смяна на термостата срелката е в същото положение то значи там и е мястото.За дизелите, термостатите отварят на 90-92 град. и след като скалата е разграфена само на чертички (моята дори няма такива,а само бяла и червена зона 460ТДИ) то те са само за ориентир дали поддържа една и съща температура дали на едно и също място включва перката. Виж друг е въпроса ако на скалата ти има освен черти и цифри (те затова и не са сложили цифри) тогава може да се съобразяваш с тях.
Да не забравяме, че се използват едни и същи циферблати за бензин и дизел или за различните модификации.
Важното е да не ти седи срелката всеки път на различни места, а най-важното да не се вмъкне без да я видиш,
У червеното, Червеното ти дава знак, че трябва да търсиш начин за охлаждане на двигателя (всеки случай не и кофа с ледена вода - тя се използва за биричката) има други начини. Дано съм ти бил полезен.
Reply

#14
Вече от доста места чух, че няма проблем ако стои малко по- нагоре, въпроса е да не мърда повече, а тя не мърда...и така ще си я карам занапред :lol:


Благодаря за изказаните мнения :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)