The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMW E 36 vs. Volvo S/V 40-къде е истината.?????????????

#31
Днес пак карах въпросносто БМВ пак и честно казана изобщо не ми харесва тази кола.Вътре даже мога да кажа,че е супер тясно (малко по късно карах и на баща ми Астра и е доста по широко от колкото в БМВ-то).Много нестабилна и несихорна кола като цяло (давах и газ да видя дали върви толкова колкото казват всички).При скорост от 130км/ч усещането е същото все едно карам В40-ката с 200км/ч,лашка се по неравностите (с чисто нови прожини и амотесьори е ) и т.н.Въпросното вървене на специалното БМВ е мит Big Grin не казвам,че В40-ката върви,но всички го изкарват,че върви супер много (за пример кола която си върви макар,че доста хора ще кажат,че е боклук Опел астра ГСИ,наистина за 150 к.с. много върви).А колкото до задната предавка си е шоу няма спор :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#32
абе аз ви казах че са кошници

на бмв от старите години са хубави моделите Х5 и 7 . само това
Reply

#33
Колеге има съм и Е36 и какви ли не други дараци.Преди гова В40 1.9тд с което скочех от един мост.Бяхме трима човека и се отървахме без драскотина дори след което си навзимах какви ли не дараци както споменах вече.Разкарах ги и с много обикаляне и търсене се здобих с В40 2.0т 160к.с. Е няма такъв дзвер!!!БМВ-а мерцедеси и тен подобни ги слагам в малкия си джоб и ги изпращам да си лягат,а за комфор и возия няма да говориме.Карам си го с много удоволствие и не бих го сменил с друга марка в никакъв случай.А що се отнася до здравината на старото му навих 40хил. км за една година и съм му сменил само един шарнир и идин накраиник и то от невнимание.Така,че Волво си е Волво и няма място за сравнение в какъвто и да било аспект...
Поздрави и много безаварийне километри на всички горди собственици на ВОЛВО
А собствениците на другите марки нека дерзаят... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#34
Ванко, това че ти си карал дараци не означава, че всички други коли са дараци, освен твоята Smile не я надценявай Wink
Reply

#35
:-k ,а де къде е истината :?:
Reply

#36
ДОКО Wrote::-k ,а де къде е истината :?:


��С-60 Е ИСТИНАТА!Това е идеалният седан.Пъргав, комфортен, удобен...............доста над С-40 е.За съжаление няма да имам такъв.
За мен лично С-60 е УЛТИМЕЙТ КАР!Стоя си зад думите.

Карах едно такова на 4 септември. :ctf2:
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#37
Къв е смисъла от тая тема в този форум изобщо? Кой ще каже че волвото отстъпва? Тази тема ще има реалистични отговори единствено в клуб различен от бмв и волво.
Reply

#38
alex Wrote:Къв е смисъла от тая тема в този форум изобщо? Кой ще каже че волвото отстъпва? Тази тема ще има реалистични отговори единствено в клуб различен от бмв и волво.

Ами в другите форуми тази тема съвсем няма да има място. Всеки ще хвали своята марка. Смятам, че отговорите по темата малко минаха към откровен спам, но също така смятам, че всеки който имаше някакво мнение/+ или -/ го е изразил.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#39
alex Wrote:Къв е смисъла от тая тема в този форум изобщо? Кой ще каже че волвото отстъпва? Тази тема ще има реалистични отговори единствено в клуб различен от бмв и волво.
Confusedpam2: Абе лаф да става Confusedpam2:

п.п.Един плюс за С/В-40 Smile
Reply

#40
Ако имах възможност (т.е. наличен кеш) бих си взел веднага нова кола от магазина и според парите щях да гледам само дали мога да дръпна максимално екстри (т.е тогава ще си избера и марката автомобил...)
Хубаво си ми е волвото, ама като знам как и Бат Мевдо му се кефи като му отида в сервиза.... :twisted:
Та отговора на вечния въпрос е: новата кола е по-добра от двете посочени, а ако е и Волво просто няма да има равна Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)