The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 цола джанти?

#11
Здравей колега,аз съм с 17 цола с 215/45/17 гуми без преправяне на пружини и други неща по окачването нямам проблем с опирането.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#12
Колко парянги се уръси колега?
Ще слагам и аз видяло се е....Но на пролет Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#13
toyvoy Wrote:Здравей колега,аз съм с 17 цола с 215/45/17 гуми без преправяне на пружини и други неща по окачването нямам проблем с опирането.

Мерси колега това ме интересуваше!!! :ctf:
Reply

#14
Колега аз също съм с 17-ки-7J - 205х40х17 оригинални на ВОЛВО подобни на тези 5-спицовите на горната снимка. Така я купих с тях. Би трябвало да стане и х45 и х50. Проблемът е джантата да е по изнесена навън: има специфичен параметър, нямам идея на моите какъв е, в противен случай може да има триене при завой или при натоварване. Пробвах едни 16-ки с 205х55х16 и триеха. Другия проблем е дупките по пътищата -с нископрофилните гуми си е приключение. Реших в началото на юли на път за морето да се отбия на срещата в Стара Загора . . . Хехехе не стигнах останах в една дупка....в самата Стара Загора. Аз даже пуснах обява че ги сменям за 15 или 16- ки, но трябва да ги снимам някой ден . . . .
Reply

#15
anzahariev Wrote:Колега аз също съм с 17-ки-7J - 205х40х17 оригинални на ВОЛВО подобни на тези 5-спицовите на горната снимка. Така я купих с тях. Би трябвало да стане и х45 и х50. Проблемът е джантата да е по изнесена навън: има специфичен параметър, нямам идея на моите какъв е, в противен случай може да има триене при завой или при натоварване. Пробвах едни 16-ки с 205х55х16 и триеха. Другия проблем е дупките по пътищата -с нископрофилните гуми си е приключение. Реших в началото на юли на път за морето да се отбия на срещата в Стара Загора . . . Хехехе не стигнах останах в една дупка....в самата Стара Загора. Аз даже пуснах обява че ги сменям за 15 или 16- ки, но трябва да ги снимам някой ден . . . .
дай да ги видим де ..Имам оригинални 15"
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#16
По отношение на другите дето колегата ги търси със седемте двойни дъги:oops: видях ги днес в София на едно ВОЛВО, но не обърнах внимание дали има секретни гайки, че бързах Confusedhock:
Reply

#17
anzahariev Wrote:Колега аз също съм с 17-ки-7J - 205х40х17 оригинални на ВОЛВО подобни на тези 5-спицовите на горната снимка. Така я купих с тях. Би трябвало да стане и х45 и х50. Проблемът е джантата да е по изнесена навън: има специфичен параметър, нямам идея на моите какъв е, в противен случай може да има триене при завой или при натоварване. Пробвах едни 16-ки с 205х55х16 и триеха. Другия проблем е дупките по пътищата -с нископрофилните гуми си е приключение. Реших в началото на юли на път за морето да се отбия на срещата в Стара Загора . . . Хехехе не стигнах останах в една дупка....в самата Стара Загора. Аз даже пуснах обява че ги сменям за 15 или 16- ки, но трябва да ги снимам някой ден . . . .

Здр.колега.Предполагам,че триенето на гумата зависи от това "J" на джантата.На мойта кола има лепенка отстрани на вратата която показва ,че най-много трябва да сложа джанти с 7J.Предполагам ,че ако си сложил 16-ки 8Ж може би за това ще трият.Не съм голям спец но мисля ,че е от това Smile .

Поздрави!
Reply

#18
постоянно следя нета и забелязвам ,че 17" има доста рядко с нашия размер 4х114.3
направо съм озадачен...Ще ми се когато имам свободни пари да си купя джантета ,а то няма...
Почвам да си мисля ,че трябва да дебна и ако излязат някой хубавци да ги повлачвам пък ако ще и зимата да е ...
И се чудя за цената...Щи ми се да отделя около 500-700лв за джанти с "някакви гуми"
как мислите? и предложения?
или пък и джанти да си намеря и да седят до де събера и за гуми....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#19
изпаднат ли ти джанти земай, гумите са лесни Wink
за тия нашите волва джанти трудно се намират, а ако се намерят все искат найка си си баща си за тях
гумите са ти най малкия проблем Wink
п.п. аз още си търся 16" ... тия дет ги слагат на турбиниратите в40-ки (еленови рога ли кви бяха )
п.п2 тия 17" дет ги е показал сашо.... няма ги коментирам ... наистина са страШотни... искам гии Cry
Reply

#20
Здр.колеги.аз прегледах цялото мобиле но не намерих такива джанти каквито ни трябват на нас.Аз не съм в България и тук има доста по голям избор и са доста по евтини джантите с гуми даже,вървят някъде към 200-300 евро джантите с гуми(17 цола),ако се разровиш повече може да намериш и нови (някаква измислена марка ,но са нови).Аз се чудех дали да си взема от БГ,но вече реших ,че няма да е от там.Единственото което ме притеснява е да не се пукнати някъде и да се прецакам ,но РИСК ПЕЧЕЛИ РИСК ГУБИ Smile .

ПОздрави!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)