The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В40 1.9тд - Турбина?

#11
ДОКО имаме Галант 2.0тди 90 коня дават му 13 сек ,а му правя 11.5-12 без проблем Smile
почти всички коли могат да постигнат по-добри временна от фабричните осреднени
поне според мен...При всички ни коли става....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#12
MaxBass Wrote:ДОКО имаме Галант 2.0тди 90 коня дават му 13 сек ,а му правя 11.5-12 без проблем Smile
почти всички коли могат да постигнат по-добри временна от фабричните осреднени
поне според мен...При всички ни коли става....


А как точно правите измерването,защото доста неща играят
роля при ускорението.
[-X
Не мога да се съглася ,че 15 годищен дизел който е 90----к.с.
ще те залепи за седалката ,защото не може да се получи .
Турбото се усеща ,но чак пък да те залепя ,няма такова нещо.

Не залъгвайте колегата ,няма да го залепи за седалката Big Grin
(освен ако не сложи 20% бензин в нафтата и едно чипче)
Reply

#13
ДОКО Wrote:Не мога да се съглася ,че 15 годищен дизел който е 90----к.с.
ще те залепи за седалката ,защото не може да се получи .
Турбото се усеща ,но чак пък да те залепя ,няма такова нещо.

Интересно ми е как си толкова " компетентен " след като не караш такава кола ? :gib:
Reply

#14
Я ти като караш ми разкажи как те залепя на седалката,
или си мислиш че колата като стане на 15г. се отпушва и
почва да кърти асвалта.Не се вкарвайте във филми бре ,
тва са 90катъра, дето не се знае дали десетина не са
хванали гората(излезли през кумина).

Откъде знам ли ,случайно едно В-40 1.9тд стои на два метра от С-80-та :wink:
Reply

#15
Карам C40 1.9TD и както колегата казва след 1800-1900 залепя, и до 100 ги прави за малко повече от 11 сек. Така че ДОКО няма значка че до C80-ката имаш V40-ка, не слагай всички под един похлупак. :minigun:
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#16
Тук се съгласявам с колегата Доко Smile Не бъркайте залепянето за седалката с усещането че колата се отпушва след 2000 об. Пак ще кажа базата ми за сравнение е А6-2.5тди 170 кончета... Сравнението с тая кола и моята каручка е като между мен и Юсеин Болт :mrgreen: И аз тичам но оня кон лети Big Grin Колата (в40)си върви , но 90 коня според мен са и малко ...
Reply

#17
Естествено, че кола с 2 цилиндъра повече и плюс 80 коня ще лети, то тва е ясно. Въпроса беше друг :!:
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#18
valioval Wrote:Тук се съгласявам с колегата Доко Smile Не бъркайте залепянето за седалката с усещането че колата се отпушва след 2000 об. Пак ще кажа базата ми за сравнение е А6-2.5тди 170 кончета... Сравнението с тая кола и моята каручка е като между мен и Юсеин Болт :mrgreen: И аз тичам но оня кон лети Big Grin Колата (в40)си върви , но 90 коня според мен са и малко ...

Ми тогава какъв ти беше въпроса изобщо в началото на поста,аз знам каква кола съм си купил и съм доволен от това как се държи,турбото си дръпва и даже ме кефи, особено като издухам някой с каруца от мойта категория но изобщо неси и помислям да се меря с "бегачките".Като тръгна да ровя асфалта при следващата покупка ще гледам под капака да са повече конете а не да си смятам данъка и застраховката Big Grin Big Grin Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#19
Въпроса беше колко се усеща турбото,днес едно приятелче ме повози на в40 2.0т 160 коня, но и то макар,че е с турбина не се истрелва чак толкова да те залепи на седалката(пак голяма разлика спрямо аудито друг е въпроса вече за сравнението дизел и бензин понеже както знаете 2.0т на волво е бензинка), като казвам залепи значи да не можеш да се изправиш гърба от нея! Явно турбините са мн различни като цяло макар тези две коли да са близки като коне?
Аз все пак ще отида да ми мернат моята турбина ...че тоя глупав въпрос дето го пуснах няма да ми помогне особено Smile
На някои колите им хвъркат,а други като мен са по умерени .....
Reply

#20
ДОКО Wrote:Не мога да се съглася ,че 15 годищен дизел който е 90----к.с.
ще те залепи за седалката ,защото не може да се получи .
Турбото се усеща ,но чак пък да те залепя ,няма такова нещо.

Усеща се Доко , даже много добре се усеща !!!
Това , че при теб не е така не означава , че и при другите е същото . Нали знаеш - всяка кола е уникална ?!
Кажи нещо повече за твоята В-40 1,9 ТД , дето стои на 2 метра от С-80-та ?
Ако се видим ще ти дам да направиш едно кръгче , защото немога да ти го опиша , по-добре да го усетиш .
Думата е много точна " залепяне " .
:ctf:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)