The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво видях днес

#61
unicata Wrote:Не, за запълване на празната дупка в таблото :-)
За там си имам капачка Tongue А съпругът ми изпозва радиото когато му се случи да се качи на колата :twisted:
Reply

#62
unicata Wrote:Не, за запълване на празната дупка в таблото :-)
За там си имам капачка Tongue А съпругът ми изпозва радиото когато му се случи да се качи на колата :twisted:
Reply

#63
Да... подкарахте една дълга тема, която ... става на моменти дори ЕЗОТЕРИЧНА...

Бих казал, че човек трябва да се държи и изказва по нея равновесно и динамично ... т.е. да спазва принципа на "динамичното равновесие" ... който си е един вселенски принцип.

Ето и ограниченията, или опорните точки:

1. Не прави това, което другите не искаш да ти правят;
2. Прави това с което не пречиш на другите;
3. По вкус и цвет, товарищчи неть /рус. поговорчица/.
4. Човетът е венец от качества във ВСЕЛЕНАТА, но не е център!

и т.н. ...
може да се обсъжда безкрайно.

Не съм фен и ненавиждам дори Чалгата и Чалгарийниците, но те съществуват и ... просто не трябва да се изпада в геноцид, а просто да не й се обръща внимание /да й се сипва енергия/ а точно обратното - най-старото наказание:
никакво внимание и енергия /да не говорим пък да наливаш пари!/

Това е ... 8) [/i]
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#64
Да... подкарахте една дълга тема, която ... става на моменти дори ЕЗОТЕРИЧНА...

Бих казал, че човек трябва да се държи и изказва по нея равновесно и динамично ... т.е. да спазва принципа на "динамичното равновесие" ... който си е един вселенски принцип.

Ето и ограниченията, или опорните точки:

1. Не прави това, което другите не искаш да ти правят;
2. Прави това с което не пречиш на другите;
3. По вкус и цвет, товарищчи неть /рус. поговорчица/.
4. Човетът е венец от качества във ВСЕЛЕНАТА, но не е център!

и т.н. ...
може да се обсъжда безкрайно.

Не съм фен и ненавиждам дори Чалгата и Чалгарийниците, но те съществуват и ... просто не трябва да се изпада в геноцид, а просто да не й се обръща внимание /да й се сипва енергия/ а точно обратното - най-старото наказание:
никакво внимание и енергия /да не говорим пък да наливаш пари!/

Това е ... 8) [/i]
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#65
Аз слушам чалга - щото е от народа за народа.
Не че неслушам и друго - но само хитовете или просто на което музиката е страхотна.
Чалгата и БГ песните са ми единственото разбираемо нещо, останалото го приемам като едно приятно усещане за душата.

Най ми харесва да слушам силно музика когато няма кой да я чуе - може би това ме кара да съм спокоен че непретеснявам някой с слушаното от мен.
Слушането на силна музика в колата предразполага човек да не е в шофьорска кондиция и това да е предпоставка за ПТП.
Има и изключения - задържа те в регресия за да не се отпускаш на седалката докато шофираш за да може да стигнеш до няй близкото подходящо място за почивка и освежаване.

п.п.-Докато шофирате - негледайте ТВ, може да ви разсее Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#66
Аз слушам чалга - щото е от народа за народа.
Не че неслушам и друго - но само хитовете или просто на което музиката е страхотна.
Чалгата и БГ песните са ми единственото разбираемо нещо, останалото го приемам като едно приятно усещане за душата.

Най ми харесва да слушам силно музика когато няма кой да я чуе - може би това ме кара да съм спокоен че непретеснявам някой с слушаното от мен.
Слушането на силна музика в колата предразполага човек да не е в шофьорска кондиция и това да е предпоставка за ПТП.
Има и изключения - задържа те в регресия за да не се отпускаш на седалката докато шофираш за да може да стигнеш до няй близкото подходящо място за почивка и освежаване.

п.п.-Докато шофирате - негледайте ТВ, може да ви разсее Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#67
Последната седмица ми се случи нещо много странно.
Това се случи в един морски курорт, с оживени улици. Абе направо гъчкано с народ...Наложи ми се да слушам музика много силно, тъй че да се чува и наоколо. По простата причина, че не исках да ползвам класон.
А шума на улицата беше доста силен и двигателя направо се губеше(дори и да го форсирах).
Та за това бях надул "Обратен ефект".....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#68
Последната седмица ми се случи нещо много странно.
Това се случи в един морски курорт, с оживени улици. Абе направо гъчкано с народ...Наложи ми се да слушам музика много силно, тъй че да се чува и наоколо. По простата причина, че не исках да ползвам класон.
А шума на улицата беше доста силен и двигателя направо се губеше(дори и да го форсирах).
Та за това бях надул "Обратен ефект".....
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)