The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H4 Ксенони....

#21
Здравейте колеги имам Volvo V40 вече повече от две години но не съм доволен от фаровете мисля да слагам биксенон H4 6000к но ме съмнява че ще светят по силно от старите. И се чудя какво да правя ако имате мнение благодаря предварително Smile
Reply

#22
Vasil Dimitrov Wrote:Здравейте колеги имам Volvo V40 вече повече от две години но не съм доволен от фаровете мисля да слагам биксенон H4 6000к но ме съмнява че ще светят по силно от старите. И се чудя какво да правя ако имате мнение благодаря предварително Smile
ако слагаш сложи 4000к моля те Smile Максимум 5000к ,но 4000 е супер...Просто за такива фарове като нашите всичко друго е смърт за околните...аз моя го махнах...то бива да блещи ама то много и пуста му съвест на разумен водач рекох майната му и го махнах Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#23
e, да беше го регулирал по добре. За какво ще се тормозиш. Иначе и фабричния блещи яко, какво да се прави това е целта.

На въпросът за ползата - разликата е огромна, все едно да сравниш лампата с нажежаема жичка е хола и луминисцентното осветление
Reply

#24
gadnia_metal Wrote:e, да беше го регулирал по добре. За какво ще се тормозиш. Иначе и фабричния блещи яко, какво да се прави това е целта.

На въпросът за ползата - разликата е огромна, все едно да сравниш лампата с нажежаема жичка е хола и луминисцентното осветление


При H4 резултата при поставяне на ксенон винаги е трагичен. :wink: Каквото и да го правиш все праща отблясъци където не трябва.
Единственото спасение там е кристален фар и лупи за ксеноните. :wink:
Reply

#25
Аз като го сложих, отначалото много ми пресвяткаха. Свалих ги малко на доло и вече никой не ми пресвятка, а карам доста често вечер- извън града. Big Grin И съм много доволен видимостта е много добра Smile
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#26
Добре де застанете пред автомобилите си...Проблема не е ,че ти блещи от потока...Просто фара е голям и става супер ярък....Може при вас да не е проблем ,но аз съм с нови рефлектори и направо ти взема ъкъла...Дори като седя прав пред колата на 10-15 метра.... Big Grin
Напралет ще си взема фарчета от фейслифта ще им хакна лупи и толкова....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#27
Момчета и мен точно тази ме интересуваше много.
Я кажете сега за Волво 460 96г. продават ли се кристални фарове ?! и ако се продават евентуално цена да дадете или сайт на производителя нещо което да ми бъде от полза .
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#28
Колеа аз и още 2-ма приятели сме с ксенон от илиянци TopSpeed е магазина единия приятел е с Н4 биксенон и е нямал ядове другия е с Н7 на късите и 1 път само крушка е сменял , а аз го сложих на дългите,че моя е фабриченна късите. На дългите при мен се пали с едно леко закъснение и малко време да загреят.Това дали дългите ще заслепяват ми кво да ти кажа кво ти пука първо не трябва да караш на дълги срещу тях и второ аз за тва ги сложих след една случка в която ми присветнах три пъти на един в населено о осветено да си изклчи дългите и ми влезе в платното да ме плаши ама аз застанах на средата и спрях ( стискаики палци да грабне стълба щотот е майстор) ама сега нямам тия проблеми 50 вата са мойте слагаи смело
I Heart VOLVO
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)