The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приемате ли попълнения в клуба?

#11
Виж ти Това не може да бъде - пликче с подаръци!!! Тогава да взема и аз да се кандидатирам, пък може и общи познати да имаме с ООД-то .... Извинявам се за спама на колегите....
Reply

#12
anzahariev Wrote:Виж ти Това не може да бъде - пликче с подаръци!!! Тогава да взема и аз да се кандидатирам, пък може и общи познати да имаме с ООД-то ....

Всичко е възможно колега,и нищо не трябва да ни учудва :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#13
Колеги, понеже утре е 28-и и бих искал да дойдта на софийската среща, ще ви помоля за малко разяснения.
Място на срещата - пред НИМ, това е ясно, ама от колко часа?
И малко тъп въпрос, къде е НИМ? За мен години на ред беше съдебната палата, а от както го преместиха не съм ходил. Знам, че е в "Бояна", но нямам идея как се стига до там, така че малко напътствия ще са ми от полза.
Благодаря предварително.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#14
YoYo Wrote:Колеги, понеже утре е 28-и и бих искал да дойдта на софийската среща, ще ви помоля за малко разяснения.
Място на срещата - пред НИМ, това е ясно, ама от колко часа?
И малко тъп въпрос, къде е НИМ? За мен години на ред беше съдебната палата, а от както го преместиха не съм ходил. Знам, че е в "Бояна", но нямам идея как се стига до там, така че малко напътствия ще са ми от полза.
Благодаря предварително.

Здравей колега,
Часът на срещата е изписан в заглавието на темата в "Срещи на клуба", и той е 12:00 ч.
На въпроса, "къде е НИМ?" ето линк към карта: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&tip=1&lang=bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&tip=1&lang=bg</a><!-- m -->
Reply

#15
Здравейте и от мен,понеже не намерих друга тема където да се представя,ще се възползвам от темата на колегата,от скоро съм горд собственик на ето това...

[Image: 018706611.jpg]

и имам няколко въпроса към вас,на които се надявам да отговорите
произведено е в лето Господне 2000 с двигател 2.5 дизел 140 кончета,и мноо му се кефя......

С някои от вас се познавам лично,поради факта ,че бяхме на едно благотворително боядисване на ограда на детски дом :bigsmurf: ето и няколко снимки от тогава :mrgreen: ....

[Image: 018707148.jpg]

[Image: 018707147.jpg]

[Image: 018707145.jpg]


Прекрасна съвместна инициатива на КЛУБ ФОРД и КЛУБ ВОЛВО,за съжаление със слабо присъствие и от двете страни :?
VOLVO V70 2.5 TDI `00 & MONDEO MK3 2.2 TDCI `03
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)