The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Re: Как се става член на "Волво Клуб БГ"?

#81
Здравейте, на 19 години съм от град Плевен за рождения ми ден вуйчо ми ми подари старото си волво 440 1.9тд бодигард 1996-та година защото първата ми кола (рено 19 хечбек 1.9 чист дизел) малко скапах двигателя както и да е та въпроса ми е има ли как без да познавам хора от клуба тоест без препоръчители да стана част от клуба и да попитам клубната такса месечно ли се плаща или? и също така ако примерно се забавя с плащане до седмица 2 излитам ли от клуба? (питам защто все още съм ученик почасови работи зор се намират из плевен и все още съм на издръжка на родителите си и тук там някой преинсталиран комп за по 10лв... та парите са ми малки кът) и също така има ли изисквания за състоянието на колата защото моята си има проблеми които съм запланувал за ремонт ама ех... пусти пари... както и да е малко объркано става но не умея да се изразявам и да си формолирам изреченията и запитванията много правилно защото съм израснтал от части в гърция кат да е ако може някой да ми отговори на въпросите (дано сте ги схванали) и вече да се разберем как и кога мога да се присъединя. Лека вечер на всички и благодаря предварително!
[Image: ab266690.gif]
Reply

#82
Krisko0o Wrote:Здравейте, на 19 години съм от град Плевен за рождения ми ден вуйчо ми ми подари старото си волво 440 1.9тд бодигард 1996-та година защото първата ми кола (рено 19 хечбек 1.9 чист дизел) малко скапах двигателя както и да е та въпроса ми е има ли как без да познавам хора от клуба тоест без препоръчители да стана част от клуба и да попитам клубната такса месечно ли се плаща или? и също така ако примерно се забавя с плащане до седмица 2 излитам ли от клуба? (питам защто все още съм ученик почасови работи зор се намират из плевен и все още съм на издръжка на родителите си и тук там някой преинсталиран комп за по 10лв... та парите са ми малки кът) и също така има ли изисквания за състоянието на колата защото моята си има проблеми които съм запланувал за ремонт ама ех... пусти пари... както и да е малко объркано става но не умея да се изразявам и да си формолирам изреченията и запитванията много правилно защото съм израснтал от части в гърция кат да е ако може някой да ми отговори на въпросите (дано сте ги схванали) и вече да се разберем как и кога мога да се присъединя. Лека вечер на всички и благодаря предварително!


Здраейте,
Радостно е, че млади хора имат желание да бъдат част от клуба, поздрави за което.
В Плевен имаме доста членове, също така в града се правят и регулярни срещи(в раздел срещи на форума ще намерите повече информация). Там можете да се запознаете с клубни членове, да зе запознаете с дейността на клуба, съответно и да намерите хора които да подкрепят ваше членство в клуба.
Членски внос се плаща веднъж годишно и той е 24лв.
Reply

#83
Благодаря ви за бързия отговор ще следя кога ще име срещи в плевен и дано не е в ден в който да не мога да присъствам лека вечер и пак благодаря за отделеното време и бързия отговор Smile
[Image: ab266690.gif]
Reply

#84
Здравей, ето от тук ще се ориентираш кога са следващите срещи : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=37756">viewtopic.php?f=20&t=37756</a><!-- l -->

Този месец например се пада да е предпоследната неделя от месеца, мястото и часа са указани в темата която ти пуснах на линк.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#85
Здравейте колеги,аз също искам да стана член на Волво Клуб БГ,притеснява ме само това,че все още не познавам никой от другите членове.Ако си попълня заявлението и платя членски внос,има ли кой да "удари едно рамо"да стана част от клуба?
Reply

#86
Привет колега!
Напиши в Профила си,от къде си.А тук в темата кой град,в който се провеждат срещи Ти е най близо.Следи раздела за срещи.Набележи си някоя подходяща.Отиди и се запознай с хората.След което на място ще обсъдите другите детайли.
Плащането на членски внос,Ти е най малкият проблем.Въпросът е какво е породило желанието Ти и какво Ти е допаднало в клубът.
Поздрави и до скорошни срещи!
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#87
Здравейте, колеги Smile !
преди няколко дни станах горд собственик на Волво S80 2.4.D5 2002г. Това ми е първият автомобил Smile)) Изчетох вече няколко теми за него във форума, колега ми изпрати и ръководство за автомобила да го "разучавам" Big Grin и се надявам да ме слуша както аз него ще слушам хахаха. Искам да Ви попитам как мога да стана член на клуба. Прочетох в темата, че ми е нужно заявление, та от кой мога да го получа и как точно да предвижа останалите стъпки, които са необходими ? Smile
Reply

#88
LStamenov Wrote:Здравейте, колеги Smile !
преди няколко дни станах горд собственик на Волво S80 2.4.D5 2002г. Това ми е първият автомобил Smile)) Изчетох вече няколко теми за него във форума, колега ми изпрати и ръководство за автомобила да го "разучавам" Big Grin и се надявам да ме слуша както аз него ще слушам хахаха. Искам да Ви попитам как мога да стана член на клуба. Прочетох в темата, че ми е нужно заявление, та от кой мога да го получа и как точно да предвижа останалите стъпки, които са необходими ? Smile
Здравей, колега!

Честито за придобивката! Да си я караш със здраве Smile

В началото на темата (стр.1) има указания - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=12945">viewtopic.php?f=16&t=12945</a><!-- l -->
BG VOLVO Member #00409
Reply

#89
Здравей!
За заявлението ще ти трябват двама поръчители.
Ако се появиш на някоя месечна среща( не си обявил от къде си? ), сигурно ще се уреди и този въпрос.
За датите и местата на срещите по региони, следи раздела"Volvo срещи".

Поздрави!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#90
Здравейте, драги съфорумци,

Току-що принтерът ми излезе в болнични Cry , а много ми се щеше най-сетне да подам заявление за членство. Дали ще е много нахално от моя страна ако помоля някой добър човек, който ще присъства утре на събитието в София, да отпечата едно заявление? :oops: Предполагам, че утре ще сме много хора и ще мога да убедя двама души да ми станат поръчители за членството Smile
Хубава вечер и до утре, а на тези, които са в други градове: весело изкарване на утрешните срещи!
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)