The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко предложения към админите

#11
Аз съм си направил bookmark или favorite линк, към "Виж актуалните мнения" - има го на гл. страница на форума. Оттам гледам само новите, не прочетени неща и ми е много лесно.

http://volvoclub-bg.com/forum/search.php...d=newposts
Reply

#12
И аз имам едно предложение.
Ако е възможно да се изкара един бутон "принтер френдли".
Или по скоро нещо с което да може да се разпечата определена тема.
Много често в процеса на обсъждане, на някоя тема се правят предположения, препоръки и заключения, които не са в един пост.
Та би било добре ако може да се рапечата цялата тема или да се свали като текстови файл.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#13
Имам още едно предложение!
Когато имаш ново лично съобщение, да се изписва някъде по панела.
За предпочитане е да е горе - някъде в шапката!
I'd like mornings better if they started later
Reply

#14
Аз ги виждам така примерно:

За сайта

Общ форум
Срещи на клуба
Полезна информация
Тунинг

Автомобили
Камиони

Купува
Продава

Другите теми според мен са излишни. За заглавията на темите може и да не са същите, но поне по съдържание така ги виждам.
Reply

#15
Garfield Wrote:Имам още едно предложение!
Когато имаш ново лично съобщение, да се изписва някъде по панела.
За предпочитане е да е горе - някъде в шапката!

Ами специално за съобщенията, има няколко опции, първо ползваш кожа дето ти показва дали имаш съобщения: такава е SubSilver (default) другите несъм сигурен коя го прави и коя не, или можеш да си вкл. попъп прозорец да ти се отваря когато имаш нови лични съобщения, това се настройва в профила, само не забравяй да разрешиш попъпите (ако си с Експлорер-а) за този сайт иначе чакай да ти се отвори нещо ;о)
Reply

#16
Охо виждам Хамлет малко е попроменил изгледа на сайта :lol: Браво така е по разчупено и не етолкова еднообразно,също добро решение е да качиш "На Лафче"най-отгоре - това май се оказа най-четения раздел :wink:


ПП:Пиша тук за да на отварям тема за това(няма смисъл)
ППП:Само исках да кажа че ми хареса.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#17
Имам предложение да се създаде раздел, в който да се постват теми който след известно време да се изтриват. Става въпрос за такива теми, които са акуални към времето си, пример "Пуснаха евтини домати на Кирков днес", "Вчера забих страхотно гадже" .... Така няма да се спами форума с безполезни и неизползваеми теми. Раздела може да се казва "120 часа" (и примерно темата да се изтрива след 5 дни), "168 часа" и темата да се изтрива след една седмица, "Актуално" .... или каквото решите.
Reply

#18
То това е темата "на лафче" - и там някой от нещата се слагат в ненужни теми след време.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
да съгласен съм с ефри.
предлагам темите на лафче поради веселия си характер и неангажиращите с проблеми постове да съществуват някакъв период след последния пост ама ми е трудни да кажа колко. може би 10 дни.
чета ги с удоволствие
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#20
По добре 1 месец.
Щото ако някой не е влизал скоро да не изпусне ....... писаницата.
А най доброто и важно да се съхранява в няква тема.
Щото се пусне нещо хубаво и после 1-2-3-4 страници само коментари без да са интересни.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)