The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отново да зачекна въпроса за СТИКЕРИ-те

#11
трябва да ти кажа че овал на стъклото или въобще лепенка на стъклото е много по удачно, аз бях споменавал че съм виждал какво се случва на боята и ламарината когато има лепенк аи решиш да я махнеш или падне по някаква причина била то и някой злонамерен Скинар (дано не обиждам някой).

Колкото до качването на файлове работим по въпроса, ако помнишш преди 2-3 дена имаше малък проблем с форума точно поради причината че исках да пусна качването на файлове. И това ще го оправя скоро време.

Айде и Наздраве ;о), че май и аз се улях с писането
Reply

#12
и аз да се намеся малко Smile
значи ако влезете в дир-а, на снимките на колите, ще видите мойто волво с надпис на багажника gadnia_metal. когато ми подариха надписа, много се чудих къде да го сложа. там е добре, не се набива много на очи и в същото време се вижда и ме кефи. Дотук с плюсовете, сега минуси - колата е комби, т.е малко да завали, да се запраши или въобще като мине малко време, отзад всичко се зацапва много яко. повечето време не се вижда Cry
това важи не само за комбитата а за всички коли. идеята да е около /под или над / надписа волво е много добра, харесва ми и предложението на сашо, но мисля че ще е по добре на задното стъкло отвътре, там поне чистачката ще го чисти. А може и една малка на предното да има. там вече кво ли не е залепено, винетки, ГО, прегледи.... една емблема ли ще го сбърка Big Grin
Reply

#13
gadnia_metal Wrote:Дотук с плюсовете, сега минуси - колата е комби, т.е малко да завали, да се запраши или въобще като мине малко време, отзад всичко се зацапва много яко. повечето време не се вижда Cry

Ей Метал, че позамий я тая кола малко де, не чакай от дъжд на дъжд...
:lol: :lol: :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#14
Big Grin , че аз я мия бе, всяка година Tongue Tongue Tongue
когато вали няма проблеми след като изсъхне се заличава
Reply

#15
ей това комбито голяма кола бе, ама първата локва или прахоляк по пътя и отзад става мацано дупе с тикви - аз май съм карал повече комбита и дизели преди да кацна на бензинивия седан. ама исках волво в40 ато касмета ми бил с40 пу пу да не му е уроки :twisted:
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#16
sasho_s40 Wrote:ей това комбито голяма кола бе, ама първата локва или прахоляк по пътя и отзад става мацано дупе с тикви - аз май съм карал повече комбита и дизели преди да кацна на бензинивия седан. ама исках волво в40 ато касмета ми бил с40 пу пу да не му е уроки :twisted:

между другото да ти кажа да си сложиш стариа аватар ако искаш, този си го записах пък и винаги можеш да го пратиш ан емаил, само да те попитам имаш ли идея кой точно е шрифта на надписа волво че имам 3500+ качени и малко ми е зор да ги преровя сичките ;о(
Reply

#17
Аз смятам да си направя или да ми направят ШАБЛОН с надписа на сайта ни и да го приложа на пластмасата на номера както е в случая с тоя номер:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
Efri 740 Wrote:Аз смятам да си направя или да ми направят ШАБЛОН с надписа на сайта ни и да го приложа на пластмасата на номера както е в случая с тоя номер:

Значи това най-лесно и евтино могат да ти го направят на ситопечат, може и с лепенки разни но ефекта няма да е добър понеже лепенкиет от влага и атмосферни условия по лесно се разлепят и падат докато ситопечата малко по трудно се бели, е зависи и от боите който се ползват но принципно е по здрав. Съжалявам че несъм в БГ иначе щех да помогна много с рекламните материали
Reply

#19
Пичове, да се включа и аз за стикера. Според мен най-удачно ще е той да е правоъгълен (примерно 5х20 см.) и да е разположен на задното стъкло по средата.Там и за седаните и за комбитата ще е удобно и ще се вижда. В левият край да бъде емблемата на любимата ни марка (дизайнерите ще преценят дали да е фронтално разположена или завъртяна), а в дясно от нея да има текст. Например: "ВОЛВО, колата която ще ви надживее" , "Клуб ВОЛВО - България" или пък нещо друго. Задължително отдолу трябва да е изписан и WWW-то.
Относно естетиката, понеже колите ни вече заприличват на коледни елхи с хиладите тъпи стикери по предното стъкло, може би ще е удачно нашия стикера да е прозрачен, като буквите да са бели. Така ще пасва най-добре на всички цветове автомобили.
Reply

#20
Вижте тези.1 е за номера на бял фон със сини букви.
2 е за стъклото пак на бял фон със синьо.
3 е пак за стъклото,но прозрачна и със бели букви.Ако някой има друга идея давайте....
цък3
цък2
цък1
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)