The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Управление на клапана на автоматичен смукач

#11
Тук има нещо интересно по въпроса и ако стане ще е добре, но темата е доста голяма.. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=12273&hilit=%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BD+%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BD" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.citroen-bg.net/forum/viewtop ... 0%B0%D0%BD</a><!-- m -->
Reply

#12
колега можеш ли да обобщиш с 2 думи писаното от колегите в другия форум и има ли нещо полезно за нас с нашия проблем че зимата постепено навлиза а проблема остава за жалост Sad Sad Sad
Reply

#13
Имат същите системи за управление на тихите обороти и на ЕГР-а и същите проблеми. Показан е вариант за подмяна на ел.магнитния клапан с такъв от Лада и работи успешно. При тях системата вместо да качва оборотите ги смъква и работи докато мотора е топъл но принципа е същия. Освен това установих, че при мен като пусна климатика и системата заработва- жилото се издърпва и повишава оборотите за да навакса затормозяването на работата на мотора. Явно няма правилен сигнал да покаже включване, когато мотора е студен- ще излезе някакъв температурен датчик проблема, но не знам кой.
Reply

#14
колега и аз говорих с един маистор и той ми каза че се управлява от температурен датчик но не е сигурен на 100% а днес колата ми направи следната мизерия запалих я аз сутринта работи 30-40секунди добре и изведнъж ми паднаха оборотите и се чудя дали този клапан е заработил за малко или незнам вече и аз Sad Sad Sad а този клапан от лада какво представлява снимка има ли ако върши работа да купя един да пробвам
Reply

#15
Прегледай темата от горния линк- има снимки.
Reply

#16
здравейте колеги днес за мое голямо учудване видях че клапана ми работи и цялата система само остана проблема че работи 30-40секунди което ми се струва твърде малко но защо е така и аз незнам според мен трябва да работи поне докато загрее колата поне малко Sad Sad Sad
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)