The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Национална среща 2011г.-предложение за дата - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: Национална среща 2011г.-предложение за дата (/showthread.php?tid=10013)

Pages: 1 2 3 4 5


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - Kangalov - 03-22-2011

Тъй като времето си лети,предлагам следното :
От две години през лятото,стана традиция срещата на язовир Копринка.Та там можем да организираме една от многото планувани Национални срещи през тази година.
Ще има и следние мероприятия :
1.Бъро разпъване на палатки.
2. Надгребване с лодки,канута и други водни превозни средства.
3.Промишлен риболов(кой с каквото свари.
4.Специална вечер на кулинарните изкуства с комисия от Казанлъшката чета.
5.Надбягване с комари на ксенонова светлина,до изчерпване на Доковите акомулатори.
6.Офроуд състезание,по почина на Ванката(при първото му идване на язовира).Обиколка по тъмно на язовир Копринка с Автомобил VOLVO.
7.Настройка на акустична китара(ръководител Пангев).
и тн.тн.
Приемат се и други предложения.



Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - Stanchoni - 03-22-2011

"По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата." - Обикновенно за национална идват поне 50 човека минимум, та в този ред на нещата ако всеки даде по 10лв.,което е цената на билет за кино сметката излиза около 500лв., дали не може да се преговаря за дата в началото на май например :roll: . Иначе Вальо с две ръце,два крака и т.н. подкрепям предложението за Копринка, мисля даже да допълня с предложения по точките :

8. Рецитал на тектовете на песните за запомняне и последващо изпълнение хорово под звуците на китарата под влияние на слабо,силно ииии :partyman: ...алкохолни и темподобни напитки.

8) :partyman: :-({|= :thumbleft: :occasion5:

П.П. Аз предлагам ако състава тази година е камерен да ангажираме комплекс "Ягодите", където ходихме с теб и Кирето миналата година да питаме ако се сещаш, по спомен базата беше за около 80места,мога да проверя за дата или дати ,дали ще е свободен ако решим за кога става въпрос, комплекса се намира по средата на пътя между Ст.Загора и Казанлък в с. Ягода.Давайте други предложения за дати и места.


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - Stanchoni - 03-22-2011

Сега прегледах подробно ценоразписа за наем на пистата и всех да се съмнявам дали ще се получи като за "наши" хора :? Sad .


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - ivanmblaster - 03-23-2011

Kangalov Wrote:...От две години през лятото,стана традиция срещата на язовир Копринка...
Приемат се и други предложения.

Защо подминавате с лека ръка предложението на Кангалов?
Аз мисля, че е достойно за уважение!


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - Cavalera - 03-23-2011

Ванка предложението не го подминаваме и живот и здраве Копринката ще я уважим.
Но има много от колегите, които държат на по-добри условия от къмпинговите.
Редно е срещата да е в някаква база/хотел в централната част на България - особено при сегашните цени на горивата.

П.П. де го гласите саабера за музикален съпровод - той сега си търси 1/3 от струните - били му останали само 4 Big Grin


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - Mitachi850 - 03-23-2011

Бих предложил началото на юли. Идеята да сме на палатки страшно много ме кефи но знам че не всеки ще го удовлетвори спането на открито без нужните удобства, особенно за дамите. Добра алтернатива ми се струва комплекс Брашлян в Трявна откъдето се прехвърлих на миналата национална. Ако времето позволи бихме си изкарали незабравимо.<!-- m --><a class="postlink" href="http://brashlyan.tryavna.biz/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://brashlyan.tryavna.biz/</a><!-- m -->


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - stefpetkov - 03-23-2011

Бръшляна изглежда доста добре аз съм ЗА


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - 100Y0 - 03-23-2011

Среща тази година на яз.Копринка ще има, но дали ще е Национална, ще решим всички ние. Регионална такава ще има, само да сме живи и здрави! В околностите има и хотели за по-нежната част от съфорумците, така че това не е оправдание да не са проведе НС там. Да не би Вили да не е достатъчно нежна, но и тя спа на палатка?!? Който е идвал, знае за какво става въпрос. Все пак затова е тази дискусия за да решим къде и кога ще е таз годишната НС, колкото смислени повече предложения, толкова по-добре.Поздрави на всички!!!


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - ivanmblaster - 03-23-2011

Cavalera Wrote:Ванка предложението не го подминаваме и живот и здраве Копринката ще я уважим.
Но има много от колегите, които държат на по-добри условия от къмпинговите.
Редно е срещата да е в някаква база/хотел в централната част на България - особено при сегашните цени на горивата.

П.П. де го гласите саабера за музикален съпровод - той сега си търси 1/3 от струните - били му останали само 4 Big Grin

Да, разбира се, че е така. Имам предвид за субнационална среща!


Re: Национална среща 2011г.-предложение за дата - yuckuJackD - 03-23-2011

Защо "суб"? Аз съм навитак за палатка ако ще и да няма воден басейн наоколо Smile Дано да съм свободен, но предвид естеството на работата ми едва четвъртък мога да знам дали weekend-а съм свободен, така че каквато и дата да се избере аз съм "за".