The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S40 притропване

#11
И аз залагам за рейката.
Странно,точно в МЕИ-то им набиват втулки и дават гаранция.Е взимат и 50 кинта повече,което мисля е нормално.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#12
Казаха, че на Волво не става. Могат да оправят само теч на хидравлична течност, но ако не тече няма какво друго да правят.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#13
Здравейте колеги,
след като закарах колата в М.Ф. много бързо откриха два проблема по ходовата част, които най вероятно са причината за потропването. Учудващо е че в предишните два (гОЛЕМИ) сервиза ми каза че тропането е само в моята глава и всичко по колата е ОК, че даже от последния ме изпратиха с репликата:
- Карай докато се счупи и ела да го оправим Big Grin Big Grin
Та в М.Ф. след като приемчика я прие, моментално я вдигна и още той ми показа че задните реглажни щанги са за смяна. След като ги видях и на мен ми стана ясно че са за смяна...
Лично Аз се убеждавам за сетен път, въпреки че М.Ф. са кожодери си разбират от работата!
Ценово картинката е следната:
1. Задни напречни реглажни щанги (биалета заден мост) - 218лв. бройката М.Ф. - 99лв. СканТех
2. Тампон преден амортисьор (тампон макферсън) - 118лв. бройката М.Ф. - 85лв. СканТех
Относно скоростите, прегледаха втулките и каза че са ОК. Причината е: нов съединител, което направо ме учуди доста при положение че колата няма 100хил. км.

Поздрави.
Reply

#14
Няма 100 000 от 2003?! Ще повярвам само ако си я купил ти от Мото Пфое. Ако е от автокъща забрави да няма 100 000.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#15
От автокъща е ясно:
- лекар
- зъболекар
- адвокат
- учител
- библиотекар
- билкар
и задължително прехвърлил 50г. и се кара само уикенда Smile

Аз като казвам че няма, наистина няма Wink да нова от М.Ф. е.
joro74 Wrote:Няма 100 000 от 2003?! Ще повярвам само ако си я купил ти от Мото Пфое. Ако е от автокъща забрави да няма 100 000.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)