The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения за лого

#11
на мен пъровто много ми допада. може да е заимствано от саита дето Lazo го казва, но какво от това. И аз мисля, че трябва да има адрес с линка
Reply

#12
А аз продълажавам да не въждам нищо..... :?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#13
Garfield Wrote:А аз продълажавам да не въждам нищо..... :?

Ами просто сайта на волво не работи.
Reply

#14
:roll: :?: :?: аз току що го отворих бе всичко се работи нормално
Reply

#15
ДА наистина прилича ( сайта го отварям без проблем ) ама няма да откриваме топлата вода това е стилистика а не нещо изцяло ново. каквото и да измислиме все някъде ще има нещо подобно.
пример- моя аватар го направих като си харесах картинка от онтернет и оформих за да отговаря на изискванията 160x160 и под 98кб -по спомен. да ама тя прилича на това същото. Я вижте лазо какъв аватар е е сложил - страхотен е ама и той някъде писа че го е направил с преработка на нещо съществуващо.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#16
VolvoFan Wrote:Ей тука нахвърлях набързо една идея. Кажете си мнението за самата идея да знам дали да я разработя сериозно или да мисля нещо друго. Моля бъдете искрени Big Grin
[Image: logo1.jpg]
[Image: logo2.jpg]

Идеята си я бива.И двата варианта са супер,но аз лично предпочитам ако може квадратния.
Reply

#17
моята идея беше да изпишем името на сайта на колите отзад
Reply

#18
Да де, аз не искам да кажа нищо лошо, а само да го обсъдим. Ние няма да измисляме нова емблема на волво, а лого на клуба все пак. Просто обръщам внимание, а иначе на мен си ми харесва.


VOLVO e религия!
Reply

#19
Да де, аз не искам да кажа нищо лошо. Все пак не правим нова емблема на VOLVO, а лого, и освен това на мен си ми харесва.


VOLVO e религия!
Reply

#20
ами тогажа да поръчвам стикери
който желае да ми пише
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)