The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::Няколко проблема:..

#21
Здравейте, Искам да попитам как може да се свали блокчето с лостчетата на мигачите - когато е натиснато на ляво понякога не изключва. Установих, че цялото това чудо се клати леко и когато натискам лостчето го местя в зависимост от посоката.

Мерси предварително!
Reply

#22
То така си работи. Неизклчючването се оправя обикновено от само себе си с каране. Клатенето е нормално - всички са така. За сваляне - сваля се волана като рискуваш да прецакаш кабелите на въздушните възглавници - не си заслужава.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#23
Ибаси Smile) Как тъй си се клати Smile)... много е дразнещо Smile). Днес развивах и установих това, което ми казваш - пътят е през волана. Много неприятно. Както бях споделял, няколко пъти ми се губеше тока в таблото и с няколко леки тупвания си се оправяше, но когато станеше ми се ресетва изминатото разстояние и копчето за климатика светва постоянно зелено, като не може да се изгаси до червено. Smile
Reply

#24
Аз клатенето го реших с подпъхване на боклуци между колонката на волана и таблото. Тази драма с тоците е по вероятно в кабелите зад касетофона.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#25
значи и аз да пъхам боклуци, че това клатене е ужасно неприятно Sad
Reply

#26
То, това с боклуците е малко лична настройка - някой ако премести волана всичко изпада :-)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#27
Сега се сетих да питам нещо - всеки път като изгася колата и извадя ключа колата писука Smile)? Някой знае ли какво е това?
Освен това след запалване ми свети червената лампа за спирачките, веднага щом натисна спирачката и тя угасва Smile? Това проблем ли е или е нормално?
Reply

#28
Писукането, най-вероятно е от касетофона. Явно не си с оригиналния.
Лампата за спирачките - това е тест за изгорели крушки и угасва като натиснеш спирачките, защото тогава тества последните - тези на стоп светлините. Ако не угасне - обикаляш колата и гледаш какво не свети.
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#29
Мерси!
Reply

#30
понеже видях, че човекът е питал, но може и да съм пропуснал, но не видях отговор - ще попитам и аз използвайки темата - къде е най-добре да се обслужват волвата, освен в МП?

аз лично до сега съм я поддържал само там, но вече по 600-900лв за филтри и подобни неща не ми се дават, май.. :?
(моята е с40 11.2007)
and don't be sensitive and angry at the shit that I wrote
cuz if you can take a fucking dick, you can take a joke
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)