The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Volvo s60

#11
В средата на април за диагностика в Мото Пфое ми взеха 60лв, ако не се лъжа, трябва да погледна фактурата като се прибера.

stefi_pavlov, в GT1 също използват такава джаджа, като естествено цената за диагностиката е по-ниска Wink Предполагам че и други сервизи я имат.
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#12
Zdraveite, naskori si kupih S60 2004. Ima sobstvena navigaciq.Hodih v serviz na Volvo v Plovdiv no mi kazaha 4e nqmat karti za Evropa . Nqkoi ima li ideq.

Здравейте, наскоро си купих S60 2004. Има собствена навигация. Ходих в сервиз на Волво в Пловдив но ми казаха че нямат карти за Европа . Някой има ли идея.



Писането на кирилица е задължително!
Добре дошъл и честита придобивка!
Попълни си в профила полето "населено място" и си добави подпис с кратко описание на автомобила ти, аналогично на моя.
Използвай търсачката - има няколко теми за заводската навигация, при това подробни и пълни.
Пиши само в теми за които мненията ти са пряко свързани.

Велислав Енчев - yuckuJackD
Reply

#13
WonderBoy Wrote:В средата на април за диагностика в Мото Пфое ми взеха 60лв, ако не се лъжа, трябва да погледна фактурата като се прибера.

stefi_pavlov, в GT1 също използват такава джаджа, като естествено цената за диагностиката е по-ниска Wink Предполагам че и други сервизи я имат.

супер, че не ми се ходи до Мото Пфое при положение че GT1 сега погледнах се намира на 200м от вкъщи Big Grin . че имам една грешка за еърбега която ме дразни и искам да се махне. а се показа след като в един сервиз боядисваха преден десен калник. странна работа
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#14
stefi_pavlov Wrote:че имам една грешка за еърбега която ме дразни и искам да се махне. а се показа след като в един сервиз боядисваха преден десен калник. странна работа
Откачили са датчика без преди това да са откачили акумулатора...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#15
Мога да ви препоръчам Overdrive. Там познавам управителя на сервиза и един от монтьорите които ми прави колата. Работят добре, имат софтуер за Волво и ми изчистиха едно съобщение след като пича, които ми продаде колата беше сменял ролки и ремъци точно преди да я купя и имаше индикация за това. Цените не са надудите като в МП и работят съвестно. Наскоро си сменях филтъра на турбото и човека ми почисти колекторите, доля масло, антифриз и ми оправи още някви неща - total 230 лева като филтъра беше с 13 дневна доставка до БГ и струваше към 70-100 лв.
[Image: ab194169.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)