The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кабел за HU-803

#11
shenti_bul Wrote:Здравейте колеги, 3 дни обикалям София и къде ли не ходих за тия букси даже и в Тояга не са виждали такъв кабел и накрая влизам най случайно в един магазин да си купя нова цетка за кафе-машината и гледам че продават и всякакви ел джунджурйки, обяснявам на продавачката каква букса ми трябва и женицата ми вади от чекмеджето направо същия кабел с двете букси, едно към едно с оригиналния и ми казва 2лв моля, е направо ми идваше да я целуна :lol: , сега във волвото е направо лудница уникален звук, просто истинска фабрична музика а не тоя пръщящ трансмитер дето беше. Имам само един дребен проблем, струва ми се че средния говорител който е по средата на таблото не свири, само тои не се чува, имате ли представа той като страничните говорители ли работи или на някакъв друг принцип

Супер. Аз пък намерих букси. Smile Мислех утре да мина оттам да взема две, но щом си решил проблема с готов кабел няма да се разхождам до там. Smile
Reply

#12
Ти така или иначе изкара уискито Tongue
Reply

#13
а сега и аз търся кабел...
Reply

#14
Аз предупредих че са голям шит тези кабели, относно средния ти говорител в режим на 3 канала можеш да го увеличаваш, а в режим на ПроЛоджик изнася картината и повече се чува говора, а по-малко музиката и така.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)