The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.12.2006г. Среща на клуба

#11
BG59 FINV 9150 10BG N0IH KT
код-FINVBGSF
и пак ще кажа: моля когато решите да правите превод напишете от кого е, ЕГН, ник или нещо по което да разпозная от кого е превода и ми пратете меил с 3-те си имена и ЕГН-то, тогава всичко ще е наред
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#12
BG59 FINV 9150 10BG N0IH KT
код-FINVBGSF
и пак ще кажа: моля когато решите да правите превод напишете от кого е, ЕГН, ник или нещо по което да разпозная от кого е превода и ми пратете меил с 3-те си имена и ЕГН-то, тогава всичко ще е наред
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#13
до тук всичко добре, ама я кажете и къде ще бъде и от колко часа. аз мисля още от втори да съм в софия така че ако може ми кажете къде ще се видим да търся карта докато е време Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#14
до тук всичко добре, ама я кажете и къде ще бъде и от колко часа. аз мисля още от втори да съм в софия така че ако може ми кажете къде ще се видим да търся карта докато е време Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#15
gadnia_metal Wrote:до тук всичко добре, ама я кажете и къде ще бъде и от колко часа. аз мисля още от втори да съм в софия така че ако може ми кажете къде ще се видим да търся карта докато е време Big Grin
Викаш ГСП-е, а?
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.

#16
gadnia_metal Wrote:до тук всичко добре, ама я кажете и къде ще бъде и от колко часа. аз мисля още от втори да съм в софия така че ако може ми кажете къде ще се видим да търся карта докато е време Big Grin
Викаш ГСП-е, а?
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.

#17
а-хам, събота ще пообиколя малко из софия, ще се видя с приятели, неделя срещичка и обратно в къщи
за сега сме двама + евентуално още един приятел така че има още 1-2 места
може да се ползва и само в едната посока Big Grin Big Grin
нямам да съм с моята / засега де ако не се прецака нещо / а със служебното волво, така че бензина е на аванта :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#18
а-хам, събота ще пообиколя малко из софия, ще се видя с приятели, неделя срещичка и обратно в къщи
за сега сме двама + евентуално още един приятел така че има още 1-2 места
може да се ползва и само в едната посока Big Grin Big Grin
нямам да съм с моята / засега де ако не се прецака нещо / а със служебното волво, така че бензина е на аванта :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#19
Веднага щом се разберем къде и в колко часа ще кача инфо-то на главната страница! А иначе наи-доброто Волво е служебното Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#20
Веднага щом се разберем къде и в колко часа ще кача инфо-то на главната страница! А иначе наи-доброто Волво е служебното Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)