The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: За или против тасовете?
You do not have permission to vote in this poll.
За
80.00%
36 80.00%
Против
20.00%
9 20.00%
Total 45 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За или против тасовете? [Анкета]

#11
С двете ръце ЗА купих си преди две,три седмици от както съм сложил и зимните гуми с железните джанти за 25лв. 15 цолови едвам ги вкарах ... това са единствените тасове след тези на audi 80 ако се сещате за тях на който съм на 100000% сигурен,че няма как да падне от дупките и неравностите, е освен ако не оставя и джантата в дупката но това е друга тема.Много различен вид придават на автомобила разбира се в положителен смисъл Smile Така,че ми е все тая дали ще са оригиналните или не просто да има някакви за да не се вижда грозното черно петно наречено желязна джанта Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#12
И аз сложих оригинални тасове.Едвам ги сложих.Мого стегнато влизат.И доста се отвори колата.Стига да са запазени.А относно почистването им фасулска работа.Моите като ги взех не бяха почиствани никога сигурно.Само отпред горе долу.ТОва ме накара и да ги купя.Но с едно меглио и толпа водичкаи една или четка или парцал.Пада абсолютно всичкои така се излъскват,че блестят като алуминки.Много приятен вид.Всеки,който ми погледне колат аи му се набиват гумите и тасовете.Така,че съм за,защото за тасовете дадох 50 кинта и толкова за джантите.Така,че не искам да показвам джантите си Smile успех
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#13
Естествено че за. Без тас колата е като гола. Придават завършеност стига да са избрани с вкус. По повод ментетата тасове, имам отработена схема за монтаж при което изпадането им е невъзможно. За тези които държът железните им джанти да са вечни - Да прави са че тасовете създават проблеми. Wink
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#14
Аз карам с оригиналните(със спици) лети джанти,но ако бях с метални, твърдо бих сложил тасове.От чисто естетическа гледна точка разкрасяват колата. +1 за тасове Wink
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#15
тц-тц-тц-тц-тц.... бре! големи естети се оказахте всички! Big Grin
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#16
Твърдо да.
Като си свалите джантата напролед от вътрешната страна ще видите приятна изненада от натрупаната сол и луга. Особенно добре предпазват главината и по скоро гайката или капачката на главината.
Така че сложете си тазовете да няма после ядове.
Относто миенето на всяка автомивка можете да помолите да ви пръсната течност за миене на двигатели и стават като нови и отвън и отвътре.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)