The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с обдухването на предното стъкло!

#21
bg_tiger1978 Wrote:
yuckuJackD Wrote:Чоки, ти сигурен ли си че имаш филтър... аз залагам 80-20 че нямаш ....
80/20, браво бе, тя колата на колегата е от втората генерация(2003,според подписа), аз бих се обзаложил точно на обратното, ще те помоля тъй като си модератор, другия път, публично да се обявяват тези облози, ако трябва в отделна тема и нека облогът да е поне за един твой ник, кви са тия ефтинджоси с разните му там бири мири :lol: :lol: :lol:
Кой да чете че е 2001+... :oops:
Еми той каза че иска бира, аз просто се зарадвах, че ще мина тънко хе-хе
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#22
choki Wrote:
yuckuJackD Wrote:ОК, аз само исках да те предупредя да не се юрнеш в магазина да купиш филтър и като се хванеш да го сменяш да констатираш, че няма какво да смениш. Щом си проверил - действай.
УСПЕХ
Благодаря! Аз да питам, предложиха ми филтър на MAN за 40 лв, а в МП за около 63лв. В MAN филтъра е обикновен поленов, дори имаше и снимки с поставянето, стъпка по стъпка. Този от Мп, дали е с активен въглен или не, защото тук дилърът в Търново не можа да ми обясни, за каво да дам тези 63лв.

Хм... Скъп ми се вижда. Аз въпросния филтър го сменям два пъти годишно - запушва се и като работи климатика явно се овлажнява и започва да мирише на блато, та като ми замирише така веднага го сменям и после 10 - 15 хиляди км. всичко е наред. Купувам си Филтрон от ЕМК33 за около 20лв. Става въпрос за S80.
Reply

#23
Tisho Wrote:
choki Wrote:
yuckuJackD Wrote:ОК, аз само исках да те предупредя да не се юрнеш в магазина да купиш филтър и като се хванеш да го сменяш да констатираш, че няма какво да смениш. Щом си проверил - действай.
УСПЕХ
Благодаря! Аз да питам, предложиха ми филтър на MAN за 40 лв, а в МП за около 63лв. В MAN филтъра е обикновен поленов, дори имаше и снимки с поставянето, стъпка по стъпка. Този от Мп, дали е с активен въглен или не, защото тук дилърът в Търново не можа да ми обясни, за каво да дам тези 63лв.

Хм... Скъп ми се вижда. Аз въпросния филтър го сменям два пъти годишно - запушва се и като работи климатика явно се овлажнява и започва да мирише на блато, та като ми замирише така веднага го сменям и после 10 - 15 хиляди км. всичко е наред. Купувам си Филтрон от ЕМК33 за около 20лв. Става въпрос за S80.
Днес смених въпросният филтър Smile Купих си го с активен въглен на марката ZAFFO, цената е 22лв. Предишният ми беше същият и до сега никога не е замирисвал. Сега вентилацията е осезаемо по-добра, но към предното стъкло все ми се струва, че струята е недостатъчна.
VOLVO 440 GL 1.7 90PH 1991г. минало
VOLVO V40 1,9TD 115PH  2003г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)