The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
volvo S60 T5

#11
war_hawk Wrote:Колега, най-добре иди и виж колата на място, защото така с гледане по снимки и коментиране няма много да постигнем. Трябва око да види, ръка да пипне, крак да натисне :lol:. Все пак не забравяй защо цената е по-ниска, а именно 2.3 турбо бензин 250к.с. Обясни ми кой на днешно време ще си купи такава кола.... мен ако ме питаш не е навалица там. Ще ти дам сравнение с моята, а именно видях я в мобилето, на следващия ден ходих до автокъщата, харесах я и след 1 седмица я взех, защото нямах парите на момента. Просто ако идеш и ти хареса, турбото си надува нормално от 2300-400, няма някакви интересни звуци от двигателя, окачване и т.н. не виждам какъв е проблема. Бих те посъветвал само ако я вземеш да направиш една промивка на мотора ако е внос от Италия, че там повечето много мразят да сменят често масло и все пак е хубаво на махнеш картера и да видиш ако е пълен с гняс е добре да направиш промивка да не се окаже някоя маслена магистрала запушена, че след това ще си скубеш косите. За разхода на мотора зависи как я караш, но няма да е кой знае колко.

Как няма да е кой знае колко? Въобще не се съгласявам с теб ! Няма как да караш 250 коня кола и да ти харчи 10/100 градско ако щеш да се убиеш!
За мен този автомобил харчи и то солидно количество гориво!

Разход - извънградско
7.3 (7.5) л/100км
Разход - градско
12.7 (14.5) л/100км
Време от 0-100 км/ч
6.8 (7.1) c
Максимална скорост
250 (250) км/ч
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#12
Ами 10/100 няма да харчи ма тя коя бензинова кола над 100 коня харчи 10/100 особено в София. Разхода на колата е доста приличен за големината и теглото й. Особено ако е извън градско 7 и малко за такава грамадна кола.. мисля са си екстра.
'98 S40 T4 - 173.5 whp -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc">http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc</a><!-- m -->
Reply

#13
war_hawk Wrote:Ами 10/100 няма да харчи ма тя коя бензинова кола над 100 коня харчи 10/100 особено в София. Разхода на колата е доста приличен за големината и теглото й. Особено ако е извън градско 7 и малко за такава грамадна кола.. мисля са си екстра.

Е така да вече съм съгласен и пак тия 7 и малко се постигат с много галене на педала Smile Аз например ако карам 250 коня гаранция,че няма никога да ми даде такъв малък разход Big Grin
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#14
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
war_hawk Wrote:Ами 10/100 няма да харчи ма тя коя бензинова кола над 100 коня харчи 10/100 особено в София. Разхода на колата е доста приличен за големината и теглото й. Особено ако е извън градско 7 и малко за такава грамадна кола.. мисля са си екстра.

Е така да вече съм съгласен и пак тия 7 и малко се постигат с много галене на педала Smile Аз например ако карам 250 коня гаранция,че няма никога да ми даде такъв малък разход Big Grin

Ами за С60 не знам как е, но моята е 200 коня и с нормално каране 90-100-110 разхода е точно 7.
'98 S40 T4 - 173.5 whp -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc">http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc</a><!-- m -->
Reply

#15
war_hawk Wrote:Ами за С60 не знам как е, но моята е 200 коня и с нормално каране 90-100-110 разхода е точно 7.

А при мен със същото нормално каране, но натоварен е 7.5л бензин.

Извинявайте за спам-а, но не се сдържах. :roll:
Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#16
Не мога да разбера каква е тази мания на Българина да лъже (надолу) колко му гори колата. Какво е това 7 бе хора? Кажете че е 6 и тогава бих се съгласил - 6 US Galon/100km - да, може, защото е равно на 22л/100км
7 литра са ... да се стоплиш на място зимата вътре.
Извън града 10-14. А ако сте настоятелни може да е и 30 (тогва споменатото число 7 в галони започва да звучи реално).
Айде със здраве.

п.п. Безплатен обяд, няма!
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#17
По стара традиция всяка тема бавно се обсебва от разхода на гориво Wink
Тогава и аз да се оплача, че както на извън градско ми отрази 6 и нещо, вчера след 200 км в студената София резервоара ми погълна 26 л. Sad
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#18
yuckuJackD Wrote:Не мога да разбера каква е тази мания на Българина да лъже (надолу) колко му гори колата. Какво е това 7 бе хора? Кажете че е 6 и тогава бих се съгласил - 6 US Galon/100km - да, може, защото е равно на 22л/100км
7 литра са ... да се стоплиш на място зимата вътре.
Извън града 10-14. А ако сте настоятелни може да е и 30 (тогва споменатото число 7 в галони започва да звучи реално).
Айде със здраве.

п.п. Безплатен обяд, няма!

Ами именно за това не бях съгласен с колегата по-горе ,че не харчела кой знае какво.
Аз сега със дизеларката Плевен-Търново=130км. и 10литра си хвърчат е пробвал съм да я докарам до по малък разход успявам до към 5-5,5 но наистина с голямо жалене и никакво превключване при изпреварване на по-малка предавка Smile

П.С. карах преди година и нещо 440 1.7 турбо Плевен-София-Плевен=320км. 80лв. при тогавашната цена 2.20 за 1 литър или колко 12.5 на 100км
е да много душмански я карах тогава то не беше 3-та 4-та -5та абе направо щи покажа кво беше http://www.vbox7.com/play:be93ad6b
Моля ако се сметне мнението ми за ГОЛЯМ спам ... :oops: да бъде изтрито
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#19
yuckuJackD Wrote:Не мога да разбера каква е тази мания на Българина да лъже (надолу) колко му гори колата. Какво е това 7 бе хора? Кажете че е 6 и тогава бих се съгласил - 6 US Galon/100km - да, може, защото е равно на 22л/100км
7 литра са ... да се стоплиш на място зимата вътре.
Извън града 10-14. А ако сте настоятелни може да е и 30 (тогва споменатото число 7 в галони започва да звучи реално).
Айде със здраве.

п.п. Безплатен обяд, няма!

Kолега, не знам защо си решил, че лъжа с някаква цел... Лятото на връщане от морето заредих 30л и с тях минах точно 420км като не минах по магистралата, а по подбалканската. Сега ти сметни какъв трявба да е разхода. Не ви знам вие как карате и с колко, но аз казвам с моята кола как е. Преди това имах фиат 1.6 103коня и сравнено с него волвото дава на дълго 0.5л повече, а в града 1.5л. Пак казвам, не сравнявайте разход на атмосферен бензин 200к.с. с турбо такъв, защото разликата е няколко литра Idea За пример ви давам 1.8Т и 2.3 V5 при VW - вижте там разликата колко литра е, а са еднаква мощност. Idea
'98 S40 T4 - 173.5 whp -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc">http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc</a><!-- m -->
Reply

#20
yuckuJackD Wrote:Не мога да разбера каква е тази мания на Българина да лъже (надолу) колко му гори колата. Какво е това 7 бе хора? Кажете че е 6 и тогава бих се съгласил - 6 US Galon/100km - да, може, защото е равно на 22л/100км
7 литра са ... да се стоплиш на място зимата вътре.
Извън града 10-14. А ако сте настоятелни може да е и 30 (тогва споменатото число 7 в галони започва да звучи реално).
Айде със здраве.

п.п. Безплатен обяд, няма!
Не мисля че сме се събрали да лъжем.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)