The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Полуоска или проблем с автоматика?

#11
Ако питаш мен прегледай си тампоните на двигателя и на генерацията.Може да се получава резонанс на тези обороти и проблема да е в тампоните.
Reply

#12
Като цяло не съм много навътре в нещата. Щом полуоските нямат общо с оборотите на двигателя значи проблема няма да е там... Иначе вибрацията е в цялото купе. Тампона на двигателя и още един, който май споменаха, че е на скоростите(не съм сигурен) съм ги сменял преди 3 месеца.
Volvo S80 D5 163hp 2003
Reply

#13
Миналата пролет след качване на старите летни гуми яко се втресе над 110 км/ч. Същите симптоми, при отнемане на газ тресенето спираше. Понеже проблема се появи след смяна на гуми не слушах теориите на майсторите и ходих 5 пъти на реглаж - никаква промяна. Август месец избеснях и си купих 4 нови летни гуми - тресенето изчезна.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#14
Да ама и моите гуми са чисто нови летни Continental. Реглажи ми правиха също, явно не е в това проблема...
Volvo S80 D5 163hp 2003
Reply

#15
The Storm Wrote:Да ама и моите гуми са чисто нови летни Continental. Реглажи ми правиха също, явно не е в това проблема...

Колега проблема е в дясно вътрешно каре. Отиди в София сервиза май се казваше " Жизет" правят ги без грешка.
Reply

#16
Колега The Storm ,защо не качиш колата на канал/т.е.окачването да е в нормално положение/и не провериш луфта на полуоските.Ако има само надлъжен/аксиален/луфт - о.к.,но ако има и осезаем радиален луфт,значи най-вероятно проблема е там.Ти каза ,че вибрацията изчезва при падане на оборотите на двигателя без промяна на скоростта ,но има и значение дали полуосите са под натоварване в момента или не.
Volvo S60 D5 - D5244 T - 2004
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)