The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Към какво да се насоча с60 или с80

#11
Тъй като темата не е за или против автоматик а за друго да се изходя и аз Wink
Като гледам си младеж който ще се гъбарка по улиците - значи s60 над 200 к.с. е твоята кола.
Осемедесетката е по тежкарска, да не кажа тромава че някои колеги ще ми се обидят. Има няколко такива в мобилето които предизвикват интерес като топофертата е една 60R по която въздишам вече трети месец ........ да не би да те чака пък тебе Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#12
на мен S80 ми идва повече за улегнал човек за бизнес класа, докато S60 то е по - спортен седан.
на S80 не ми харесва:
- лъскавата предна решетка
- визуално изглеждащата увиснала задница ( докато на S60 е по "ритната" така да се каже)
- джантите
на S60 не ми харесва:
- разтоянието което остава зад мен на задната седалка като се кача да карам Smile ама в крайна сметка който се качва от зад да му мисли
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#13
Не мога да кажа, че съм много спортен тип, но разхода на гориво малко ме интересува и предпочитам да си взема по мощна кола ...
БМВ-то не съм го карал с над 120 и то тези 120 ги направих на извънградско ...
На мен ми доставя удоволствие ускорението до към 60-80 и това е, натам нямам желание за геройства ....
Мерси много за отговорите, не смятам да се отказвам от Волво и точно това ще си купя, преди да си купя Аудито бях много зелен и 1 приятел на майка ми ме отказа от 1 волво с40, ама сега просто не виждам какво може да ме спре ^^
Reply

#14
stefi_pavlov Wrote:на мен S80 ми идва повече за улегнал човек за бизнес класа, докато S60 то е по - спортен седан.
на S80 не ми харесва:
- лъскавата предна решетка
- визуално изглеждащата увиснала задница ( докато на S60 е по "ритната" така да се каже)
- джантите
на S60 не ми харесва:
- разтоянието което остава зад мен на задната седалка като се кача да карам Smile ама в крайна сметка който се качва от зад да му мисли

Бате аз съм на 21 и прди 3 месеца взех 80тка,е нема такава стойкарка.. модела си е страшен ласкач ! Друго си е голямата лимузина,комфорта от пътуването тежеста със 200 да караш и да усещаш колко е стабилна и сигурна на пътя... и искаш да ми кажеш ,че 17ката и е грозна ли? Недей така ! Smile
   

А относно колегата ако искаш автомат бърз,взимай Т6 272 коня ( <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11288728351092386&f1=details">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m --> ) и се кефи как ще ти кърши врaтленцето вътре ! Big Grin А ако ти се дават повечко пари на 100% ето това са двата варянта ръчка/автомат - <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11308203537571034&f1=details">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m --> , <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11300894850186562&f1=details">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m --> мен лично модела с ръчните скорости повече ми допада !

Поздрави ! Smile
1.460 1.7 Turbo 1995 180hp-sold ...
2.S80 2.5 2000 Turbo Diesel 140hp sold ...
3.S80 2.5 2008 D5 185hp drive now ...
[Image: ab197017.gif][/url]
[url=http://frook.ru/]сайт
Reply

#15
нямам нищо против 17'' просто не ме кефи дизайна им, не си падам по джанти с тънки спици( лично мнение), в кръга на шегата защо си мислиш че S60 то не може да върви с 200. разликата не е чак толкова голяма, S80 е с 37кг по тежко и с 24см по дълго, като само 7 см е разликата в междуосието на двете.( данните са за D5). така че надали с80 е нещо коренно различно, по скоро разликаа е в визията. а и друго S60 R също чупи врат хихихихи.

само не го приемай като заяждане Wink

успешен ден Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#16
Да бе много ясно ,нема ядове Smile Много ясно,че чупи за това съм го предложил на колегта ,много ме кефи и мен,ма на пусти кинти Sad
Успешен и на теб Big Grin
1.460 1.7 Turbo 1995 180hp-sold ...
2.S80 2.5 2000 Turbo Diesel 140hp sold ...
3.S80 2.5 2008 D5 185hp drive now ...
[Image: ab197017.gif][/url]
[url=http://frook.ru/]сайт
Reply

#17
lordlosh Wrote:Не мога да кажа, че съм много спортен тип, но разхода на гориво малко ме интересува и предпочитам да си взема по мощна кола ...
БМВ-то не съм го карал с над 120 и то тези 120 ги направих на извънградско ...
На мен ми доставя удоволствие ускорението до към 60-80 и това е, натам нямам желание за геройства ....
Мерси много за отговорите, не смятам да се отказвам от Волво и точно това ще си купя, преди да си купя Аудито бях много зелен и 1 приятел на майка ми ме отказа от 1 волво с40, ама сега просто не виждам какво може да ме спре ^^
С60 2.3Т5 в краен случай може и 2.4Т аз бях пред същата дилема като твоята , но просто тогава нямаше Т5-ци на пазара затова си взех 2.4Т доволен съм и то доста освен това се поддава на "силови" изпълнения като чипчета и бързо достига мощността на Т5-цата от 250 коня ..... така че помисли добре 80-ката е бизнес клас лимузина докато 60-ката спортен седан с големите турбо мотори и 60-ката и 80-ката са "бегачки" частите и обслужването не са толкова скъпи особено щом си свикнал да поддържаш БМВ и АУДИ .. за автомата както казаха колегите въпрос на късмет е .... и отделно кой ти я каза тая сума от 10бона за нова кутия :lol: Big Grin :lol: предполагам нашите приятели от МП от изчетените тук проблеми с автоматика се наплаших и аз и затова я закарах да я проверяр както и за обслужване на въпроса ми ако сдаде багажа какво правим Wink отговора беше 4бона и правим автомата чисто нов само курубата му остава старата Wink така че поздрави от мен и успех в търсенето ако имаш въпроси относно 60-ка турбо заповядай пиши на лично ще ти дам цялото инфо през което съм минал и аз
Reply

#18
Пич нещо не ми се връзват нещата при теб,хем искаш бегачка,хем да е автоматик,хем да е здрав,не виждам кой автомаатик ще издържи дълго време на ръчкане(ако ще да е и на танк).Мен ако ме питаш най добре се откажи от този мерак и си вземи с ръчни скорости те са доста по надежни в това отношение.
Reply

#19
stefi_pavlov Wrote:нямам нищо против 17'' просто не ме кефи дизайна им, не си падам по джанти с тънки спици( лично мнение), в кръга на шегата защо си мислиш че S60 то не може да върви с 200. разликата не е чак толкова голяма, S80 е с 37кг по тежко и с 24см по дълго, като само 7 см е разликата в междуосието на двете.( данните са за D5). така че надали с80 е нещо коренно различно, по скоро разликаа е в визията. а и друго S60 R също чупи врат хихихихи.

само не го приемай като заяждане Wink

успешен ден Smile

Ще подкрепя колегата, днес настъпах Вовето на магистралата с 220 - държи се стабилно все едно съм спрял! Много добра кола...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#20
Ами засега съм се спрял на 2.4т с60 2002-2003, не ми се дават повече пари за по новия двигател 2.5т той май е по нова година и като цяло е с 3-4 хил по скъп.
Ще чакам да изкочи някое добро Волво и ще го взема, аз имам приятел който ми вкарва колите от него си взех предните и съм доволен, просто на тия в БГ им нямам много вяра ^^
Мерси много на всички за помощта.
Поздрави.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)